DARK RENGİNDE POODLE BEBEKLERİM

  • Dark renginde poodle bebeklerim
  • Dark renginde poodle bebeklerim
  • Dark renginde poodle bebeklerim
  • Dark renginde poodle bebeklerim
  • Dark renginde poodle bebeklerim
Sahiplendirme
İzmir / Bayraklı / Bayraklı Mah.
980787
29 Mart 2024
154
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Toy Poodle
ZEYNEP GENCER

    0530 772 23 88

Tüm ilanlarını göster

İlk adım Pet eğitimini tamamlamıştır 

 

Doğumlarından bu yana bakımları evde yapılmaktadır 

 

Günü gelen aşı uygulamaları yapılmıştır 

 

Irkının tüm özelliklerini fazlasıyla taşımaktadır 

 

Tüy dökmez koku yapmaz özelliktedir ve antialerjik tir

 

Alerji rahatsızlığı olan ailelerde bile hiçbir reaksiyona sebep olmamaktadır 

 

Yeterince annesini emen minik afacan kuru mama ile beslenmektedir 

 

Özellikle çocuklu ailelerimizin tercihi olan ırkımız apartman yaşantısına uyumludur ve evde yalnız kalabilir 

 

Isırma kemirme havlama alışkanlıkları yoktur

 

Karakter olarak yumuşak ve ılımlıdır 

 

Çok zeki bir ırktır ve kolaylıkla sahibinden eğitim ve komut alır 

 

Çocuklarla iyi anlaşır 

   

Onlara vereceğiniz sevgi ve sağlıklı yaşam koşulları doğrultusunda ömürleri 15 ila 18 yıl arasındadır

 

Bu sevgi dolu afacanlar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz mesaj yada telefon yolu ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz 

   

Sağlıklı sevgi dolu patili günler dileriz

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.