TÜM YARDIM KONULARI

Dolandırıcılık mağduru olmayın! (önemli)

Her sektör ve bir çok sosyal platformda olduğu gibi evcil hayvanlar sektöründe de çok fazla dolandırıcılıklar yaşanmaktadır. Bu tür olayların başınıza gelmemesi için bazı önlemler almalı ve tavsiyelerimizi önemle dikkate almalısınız.

Öncelikle, son zamanlarda web sitemiz ve sosyal medya üzerinde açılan hesaplarda Petcim adına evcil hayvan sattığını iddaa eden kullanıcılar türemektedir. Bu tür kişilerin sitemiz veya markamız ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. Bizler yalnızca ilan sitesi olarak hizmet vermekte olup, Petcim olarak hiç bir şekilde hayvan satışı, kargo veya taşımacılığı yapmamaktayız. Sitemiz üzerindeki tüm ilanlar, üyelerimiz tarafından yayınlanmaktadır. Bu sebep ile ismimizi (markamızı) kullanan veya markamız adına hizmet verdiğini söyleyen kişilerin kesin olarak dolandırıcı olduğunu bilmelisiniz.

Petcim üzerinden size müşteri kaydı açıyoruz telefonunuza onay kodu gelecek diyen kişiler, bu kısa mesajları kendi hesaplarına "sizin numaranızı" yazarak (eklemeye çalışarak) bir doğrulama kodu gönderme işlemi yapmaktadır. Size gelen doğrulama mesajlarının başka hiç bir işlemler için geçerliliği yoktur.

Öneriler:

 • İlan verenin kurumsal üye (onaylı hesap) olması, kimlik ve adres bilgilerinin Petcim tarafından tutulduğu ve belgelerinin e-devlet uygulaması üzerinden doğrulandığını gösterir. Bu sebep ile üyenin onaylı hesap olup olmaması önemlidir.
 • Sahiplenmek istediğiniz canlıyı mutlaka Whatsapp veya benzeri uygulamalar üzerinden kameralı konuşma başlatarak canlı olarak görmelisiniz (ayrıca bu canlı görüşmenin bir video olmadığına emin olun).
 • Size ücretsiz olarak sunulan, ancak kargo ücretini sizin göndermeniz gerektiği söylenen canlılarda bile "kargo bedeli kadar" dolandırılma riski mevcuttur.
 • Hiç kimseye ön ödeme, kapora, kargo ücreti vs. adı altında ödeme yapmayınız. Yalnızca kendi şehrinizden ve elden teslim alabileceğiniz canlılar ile ilgilenmenizi öneriyoruz.
 • Telefon ile görüşmelerde kişiye adı ve soyadını sorun, üyelikte yer alan bilgilerden farklı bir isim ise dikkatli olmalısınız! Çünkü dolandırıcılar çok fazla üyelik oluşturur ve hangi ilanda hangi ismi kullandıklarını karıştırabilirler.
 • Elden teslim etmeye yanaşmayan, çekimser davranan veya randevu zamanında oraya gelmeyen kişilerden uzak durun!
 • Bir yere kadar gidiyorum (iş için yurt dışı, şehir dışı, vb.) hayvanı şuraya bıraktım o kişi ile irtibata geçin diyerek sizi 3. kişiler ile irtibata zorlayan kişilerden uzak durun!
 • Günümüzde bir web sitesi veya sosyal platformlarda hesap açmak çok kolay, bu referans tek başına kesin olarak güvenmek için yeterli bir sebep değildir.

Sitemiz üzerinde herhangi bir mağduriyet söz konusu olması durumunda, aynı durumu başkalarının da yaşamaması için, kişiye ait bilgileri ivedi olarak iletişim sayfamızdan mutlaka bize göndererek hesabın kapatılmasını sağlamalısınız.

Birisi tarafından dolandırıldım

Böyle bir durumda hiç vakit kaybetmeden, en yakın emniyet birimine veya savcılığa başvurarak suç duyurusunda bulunmalısınız.

Ayrıca kişiye ait hesabın kapatılarak, sitemiz üzerinden başkalarınında mağdur olmasını önlemek için, kişiye ait bilgileri en hızlı şekilde iletişim sayfamızdan bize göndermelisiniz.

Yeni üyelik oluşturma

Web sitemiz de üyelik oluşturmak için giriş yap sayfasını ziyaret edin.

Giriş sayfasında yer alan "ücretsiz üye ol" linkine tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Üyelikler tamamen ücretsiz olup, sitemiz üzerinde yer alan tüm hizmetlerden yararlanabilmeniz için gereklidir.

Öne çıkan, vitrin ve sponsor ilanlar nedir

Petcim'in ücretli servislerinden olan bu hizmetler, ilanınızı 1 hafta süre ile en ön sıralara sabitleyerek daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Daha fazla kitlenin sizi fark etmesini sağlayacak, aşağıda yer alan 3 farklı türde ücretli servisimiz bulunmaktadır.

  Öne çıkan ilanlar

 • Bu hizmetimiz sayesinde ilanınız ilgili kategorisinde ilk sıralara yükseltilecek ve ilan tarihiniz hergün otomatik yenilenerek güncel kalacaktır.

  Vitrin + öne çıkan ilanlar

 • Vitrin isimli hizmetimiz sayesinde ilanınız, anasayfa vitrinde ve ilgili kategorisinde ilk sıralara yükseltilecek ve ilan tarihiniz hergün otomatik yenilenerek güncel kalacaktır.

  Sponsorlu ilanlar

 • Tüm şehirlere gönderim yapma imkanı olan kullanıcılarımız için reklam biçimidir. İlanınız anasayfa vitrinde yer alırken, ayrıca ilgili kategorisinde tüm şehirlerde ilk sıralarda listelenir ve ilan tarihiniz hergün yenilenir.

Ücretlendirmeler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak ve bir hizmet satın almak için, avantajlar sayfamızı ziyaret edin.

Üye girişi yapamıyorum

Üye girişi yaparken karşınıza çıkabilecek sorunlar, sebepleri ve çözümleri aşağıda listelenmiştir.

1 - Hatalı kullanıcı adı veya şifre girdiniz

 • Üye olurken kullanıcı adınızda türkçe karakter (ı,İ,ç,ü,ğ,ö,ş) kullandıysanız, sistem bu karakterleri temizleyerek üyeliğinizi gerçekleştirmiştir.
 • Kullanıcı adı ve şifre kombinasyonunu yanlış hatırlıyor veya şifrenizi yakın bir zamanda değiştirmiş, hatırlamıyor olabilirsiniz.
 • Bu iki sorunun çözümü için, üye girişi sayfamızda yer alan "bilgilerimi unuttum" linkine tıklayarak, kayıtlı telefon numaranız veya mail adresinize giriş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

2 - Bu kullanıcı hesabı kalıcı olarak kapatılmıştır (bkz)

 • Dolandırıcılıkların önlenmesi amacıyla hesabınız için web sitemize gelen bir şikayet veya moderatörlerimizin şüpheli görmesi üzerine hesabınız kapatılmış olabilir.
 • Tarafınızdan bize iletilen üyelik iptali sebebi ile hesabınız kapatılmış olabilir.
 • Sistemde birden fazla üyeliğinizin olduğu tespit edilmiş olabilir.
 • Eğer sizin talebiniz dışında bir hesap kapanması söz konusu oldu ise, genelde tarafınıza detaylı bir mail gönderilmiştir. Bu sebep ile e-posta adresinizin diğer kutusunuda kontrol etmenizi öneriyoruz.

  Bu sorunların çözümü için, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlan vermek limitli veya ücretli mi

Petcim üzerinde ilan yayınlamak her zaman ücretsizdi ve ücretsiz olacaktır. Ücretsiz olarak sitemize kayıt olabilir ve yeni bir ilan girişi yapabilirsiniz.

  Ücretli hizmetler

 • Öne çıkan ilanlar veya kurumsal üyelik gibi ücretli hizmetler için hiç bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bu hizmetler yalnızca kendi ilanını, diğer ilanların önünde listelenmesi ve ilanın fark edilebilirliğini artırmak için ödeme yapmayı tercih eden kullanıcılarımız içindir.

  İlanların yayın süresi

 • Tüm ilan sitelerinin aksine, sitemizde ilan yayın süresi bulunmamaktadır. Siz ilanınızı yayından kaldırana kadar (silme veya durdurma) yayın devam etmektedir.

  İlan ekleme limitleri

 • Normal üyelerimiz için günlük veya aylık olarak hiç bir limit bulunmamakla birlikte, aynı anda yalnızca toplam 50 adet ilanın yayında olması kuralı vardır.
 • Kurumsal üyeler için aynı şekilde 50 adet envanter kuralı geçerli, ancak günlük olarak sisteme en fazla 5 adet ilan girişi yapabilirler,

  Resim yükleme limitleri

 • Resim yükleme limitleri ise, normal üyeler için her ilana en fazla 5 adet, kurumsal üyelerimiz için 10 adet olarak sınırlandırılmıştır.
İlanım uzun süredir onay bekliyor

Petcim, her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği ve yüzlerce kişinin yeni ilan girişi yaptığı bir sistemdir. İlanlarda onaylamalar tarih sıralamasına göre yapılmaktadır.

Bizler ilanları yalnızca onaylamaya (yayına almaya) odaklanmış değiliz. Her ilanı tek tek inceleme, kontrol ve düzenleme işlemleride yapmaktayız. Gerekli görüldüğü taktirde ilanınız içeriğinde kelime hatalarınız, kısaltmalarınız ve imla kuralları gibi düzenlemeler bile yapılmaktadır.

Yeni ilan girişleri ve kullanıcıların düzenleyerek tekrar onaya gönderdiği ilanlar dönemsel olarak bir yoğunluk oluşturur. Bu gibi durumlarda ilanınızın yayınlanması 0-48 saat arasında sürebilmektedir.

  Bazı durumlar yayın sürecinizi daha fazla uzatabilir.

 • İlk kez ilan veriyor ve hesabınızda duyduğumuz bir şüphe sebebi ile ilanınız bir süreliğine bekletilmeye alınabilir.
 • İlanınızın yayına alınması için, eski ilanınızı silerek tekrar ilan oluşturuyor olabilirsiniz. Bu durum her seferinde sizi sıranın en sonuna atacaktır.
 • Dönemsel olarak evcil hayvan ilanlarında yaşanan yoğunluk. İlanlar incelenirken gerekli içerik düzenlemeleride sağlandığı için gecikebiliriz.

Bazı durumlarda kullanıcılarımız başkalarının ilanlarının daha önce yayına alındığını düşünür. Aslında, aşağıdaki sebepler haricinde böyle bir durum söz konusu değildir.

 • Sitede yayınlanan ilanlara ait tarihler, sisteme girildiği tarih üzerinden değildir. İlanın yayına alındığı ilk tarih üzerinden oluşmaktadır. Tarihi bugün olarak görülen bir ilan, aslında sizin ilanınız gibi sisteme daha önce eklenerek onay süreci beklemiş ve yayına alınırken tarihi bugün olarak güncellenmiştir. Bu sebep ile tarihi yeni bir ilanın sizden önce yayına alındığını düşünebilirsiniz.
 • İlan sahibi, ilanları için başarı ve yayın sürecini hızlandırmak amacı ile ücretli bir hizmet satın almış olabilir. Bu durum ile ilgili olarak öne çıkan ilanlar nedir ve avantajlar sayafalarımızı inceleyin.
 • İlanveren, bir kurumsal üyelik (onaylı hesap) sahibi olabilir. Kurumsal üyelerimiz onay süreci beklemez ve sisteme ekledikleri her ilan direk olarak yayına girer. Bkz: kurumsal üyelik nedir ve kurumsal üyelik nasıl alınır
Kurumsal üyelik (onaylı hesap) nedir

Kurumsal üyeler, sitemiz üzerine herhangi mağduriyete sebebiyet vermesi durumunda, yetkili merciler tarafından talep edilen bilgi ve belgeleri sağlamak amacı ile Petcim'in bu belgeleri üyelerinden peşinen sağlayarak doğruladığı (e-devlet uygulaması üzerinden) ve arşivlediği üyelerdir. Bu bilgiler yalnızca savcılık, emniyet birimleri veya mahkemeler tarafından talep durumunda yetkili mercilerle paylaşılacak olup, hiç bir şekilde diğer 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Bu belgeler tarafımızca bulunduğu için; kurumsal üyeler, normal üyelerden daha güvenlidir. Ancak ilanlarda yer alan bu ibare, yalnızca üyenin kimlik ve yerleşim bilgilerinin Petcim tarafından edinildiği ve arşivlendiğinin göstergesidir. Petcim hiç bir üyesi için "yüzde yüz güvenilir" garantisi vermez. Bu sebep ile her üye ile doğan irtibatlar sonucunda, yaşanan hiç bir zarardan Petcim sorumlu tutulamaz.

Kurumsal üyeliğin, ilanveren için ayrıcalıklarını avantajlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İlanım neden reddedildi

Sisteme eklemiş olduğunuz ilan moderatörlerimiz tarafından reddedilerek yayına alınmadıysa, ilanınız aşağıdaki kurallarından biri veya bir kaçını ihlal ediyor olabilir.

  Mükerrer (birden fazla) aynı ilanlar

 • Bir ürün veya hizmet için birden fazla aynı içeriğe sahip ilanınız mevcut. Sisteme eklemiş olduğunuz ilan, kısa süre önce zaten eklenmiş ve hala yayını devam etmektedir. Bizler aynı içeriğe sahip (spam ve kalitesiz) içeriklerden hiç haz etmeyiz.
 • Bu sorunun çözümü için, daha önce eklemiş olduğunuz aynı içeriğe sahip olan ilanınızı yayından kaldırarak yeni ilan gönderebilirsiniz.

  Yanlış kategoriye eklenmiş

 • İlanınızı ilgili olduğu kategori haricinde bir kategoriye eklemiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bizler genelde seçtiğiniz kategoriyi güncelleriz. Ancak eklediğiniz ilan içeriğinde, ilanınıza ait ilgili kategoriyi bulabileceğimiz bir ipucu geçmiyor ise emin olamayız ve red ederiz.
 • Bu durumda ilanınızı düzenleyerek doğru kategoriye ekleyebilir veya düzenlerken ilan açıklamasında, ilana konu olan canlı veya ürün hakkında daha detaylı cins, varyasyon veya tür bilgisi verebilirsiniz.

  Hatalı ad ve soyad bilgisi

 • Sisteme yeni bir üyeyseniz ve ad soyad bilgisi olarak geçerli veya inandırıcı olmayan bir ad bilgisi girdiyseniz ilanınız reddebilir.
 • Hesap ayarlarınıza girerek kişisel bilgilerinizde düzenleme yapmanızı öneriyoruz. Sonrasında ilanınızı düzenleme butonu ile tekrar onaya gönderebilirsiniz.

  Uygunsuz görsel içerik

 • İlana yüklemiş olduğunuda görseller eksik, sahte veya görsel içeriğinde reklam, iletişim bilgileriniz gibi olumsuzluklar mevcut.
 • İlan görsellerinde gerekli düzenlemeleri sağlayarak, ilanınızı tekrar kontrol edilmesi için onaya gönderebilirsiniz.

  Farklı ürünler veya türler aynı ilanda yer alıyor

 • Bizler her tür ilan için ilgili kategorisinde yer almasını isteriz. Bu sebep ile 1 adet ilan içerisinde bir çok şeyi bir arada görmek istemeyiz. Ayrıca bu durumun düzeltilmesi, ilanlarınızdan daha fazla performans almanız için bir gerekliliktir.
 • İlanda yer alan her canlı veya ürün için farklı ilanlar oluşturun.

  Satışı yasak canlılar

 • Eklemiş olduğunuz ilan içeriği, kanunla ve düzenlemeler doğrultusunda satış için uygun değildir. Bu sebep ile ilan içeriğinde satılık, satış veya benzeri kelimeler uygun görülmemektedir.
 • İlan içeriğinde gerekli düzenlemeleri sağlamanızı öneriyoruz.

  Başlık, resim veya açıklamada iletişim yasaktır

 • Her ilan içeriğinde, sistemde kayıtlı iletişim bilgileriniz zaten mevcuttur ve siz ilanı yayınını durdurduğunuzda gizlenir. Bu sebep ile ilan başlığı veya diğer alanlarda iletişim bilgilerinizi bulundurmamalısınız. Bu durum sizin ve karşı tarafın güvenliği için bir gereklidir.
 • İlan içeriğinden iletişim bilgilerinizi silerek, tekrar kontrol edilmesi için onaya gönderebilirsiniz.

  Çok fazla iletişim bilgisi

 • Sisteme kayıtlı üyeliğiniz ile ilan içeriğinde yer alan çok fazla veya bir birinden farklı iletişim bilginiz mevcut.
 • İlan içeriğinde iletişim bilgisi kesinlikle bulunmamalıdır. Gerekli düzenlemeleri sağlayarak tekrar kontrol edilmek üzere ilanı sisteme kayıt ediniz.

İlanınızın neden reddediğini öğrenmek için ilanlarım sayfanıza gidin, reddedilen ilanlarınızda bulunan kırmızı yazılı "red sebebini görüntüle" linkine tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlanınıza ait red sebebi ile ilgili bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfamızdan bize ulaşarak tekrar kontrol edilmesi yönünde talep oluşturabilirsiniz.

Kurumsal üyelik (onaylı hesap) nasıl alınır

Kurumsal üyeliğe sahip olmak için, iletişim sayfamızdan konu olarak "kurumsal üyelik" seçeneğini işaretleyerek bilgi ve kontrol talebinde bulunabilirsiniz.

 • Tarafımıza ulaşan talebiniz üzerine hesabınıza ait kayıt tarihi, geçmiş ilanlar, şikayet kayıtları gibi durumlar göz önünde bulundurularak moderatörlerimiz tarafından olumlu sonuç çıkması üzerine size detayları içeren bir mail göndereceğiz.
 • Gönderilen bu mail sonrasında, sizden talep edilen kimlik görüntüsü ve barkod numaralı yerleşim belgenizi (e-devlet üzerinden alınmış), firma iseniz vergi levhası belgesini tarafımıza yine mail olarak göndermelisiniz.
 • Belgelerinizin doğrulanması ve onaylanması sonucunda yıllık üyelik bedelini yatırmanız için, ödeme bilgilerimiz tarafınıza gönderilecektir.
 • Ödeme işleminizin tamamlanması sonrasında hesabınız ve size ait ilanlar sistemimizde onaylı hesap olarak görünecektir.

Ödemeler bir abonelik değildir ve her yıl otomatik olarak yenilenmez.

Kurumsal üyelik fiyatları ve avantajları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için avantajlar sayfamızı ziyaret edin.

Yeni ilan oluşturmak istiyorum

Mobil kullanıcı iseniz, sayfamızın en üstünde yer alan Petcim logosuna tıklayın. Açılan sol menüde, "ücretsiz ilan ver" butonuna tıklayarak yeni ilan oluşturma adımlarına başlamış olursunuz.

Sitemize bir bilgisayar aracılığı ile bağlanıyorsanız, en üst menüde yer alan ilanlar sayfamıza giriş yapın. İlanlar sayfası ve bölüme bağlı her alt sayfanın "en üst-sağ" kısmında, "ücretsiz ilan ver" linkleri mevcuttur.

 • İlk adımda, yayınlamak istediğiniz ilan için en uygun kategoriyi seçerek diğer adıma geçebilirsiniz.
 • İkinci adımda ise ilanınıza ait tüm bilgileri, konum ve görselleri yükleyebilirsiniz.

Yeni ilan oluşturma sonrasında, ilanınız yayına alınmak üzere moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.

İlanımı düzenlemek istiyorum

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra, her sayfanın "sağ - üst" bölümünde yer alan "hesabım" simgesine tıklayın.

Açılan sayfada, tarafınızca sisteme eklenmiş olan tüm ilanları (yayında ve yayında olmayan) listelemek için ilanlarım linkine tıklayın.

Dilerseniz size özel ilanlarım sayfanızdan veya düzenlemek istediğiniz ilana girerek, her ilanda yer alan kişi bilgilerinin (ad soyad, telefon ve mesaj seçenekleri) hemen altında "ilanı düzenle" linkine tıklayarak gerekli düzenlemeleri sağlayabilirsiniz.

Not: İlan başlıklarında düzenleme yapılmamaktadır.

İlanımı yayından nasıl kaldırırım

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra, her sayfanın "sağ - üst" bölümünde yer alan "hesabım" simgesine tıklayın.

Açılan sayfada, tarafınızca sisteme eklenmiş olan tüm ilanları (yayında ve yayında olmayan) görüntülemek için ilanlarım linkine tıklayın.

İlanlarınızı listelediğiniz bu alandan yayını durdurabilir veya ilanınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise, işlem yapmak istediğiniz ilanı açın. İlan detaylarını görüntülediğiniz bu sayfada, tarafınıza ait "ad soyad ve iletişim bilgilerinizin" yer aldığı alanın hemen altında seçenekler mevcut olacaktır.

Hesabım neden kapatıldı

Petcim üzerinde var olan hesabınız, kendi talebiniz veya hesabınızda aşağıda yer alan sebeplerden birinin bulunması durumunda kapatılabilmektedir.

  Talebiniz doğrultusunda

 • Hesap kapatma talebinde bulunduysanız, moderatörlerimiz üyeliğinizi iptal edecektir.
 • Bu durumda hesabınızı tekrar kullanıma açmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin. Hesabı tekrar açmak için gerekli yönergeleri içeren mail tarafınıza gönderilecektir (belge gerektirir).

  Şikayet

 • Tarafınız için oluşturulmuş şikayetler doğrultusunda hesabınız kapatılabilir.

  Şüpheli hesap

 • Hesap bilgilerinizde yer alan tutarsızlıklar sebebi moderatörlerimiz tarafından şüpheli olarak işaretlenebilirsiniz.
 • Bu durumda genelde kullanıcıya detayları ve hesabı tekrar açabilmesi için yönergeleri (gerekli belgeleri) içeren bir mail gönderilmektedir. Web sitemize kayıt olurken yazdığınız mail adresinizi kontrol ediniz.

  Birden fazla hesap kullanımı

 • Sitemizde aktif olarak birden fazla hesap kullanmanız, hesaplarınızın biri veya tümünün kapatılmasına neden olabilir.

  Gerçek dışı bilgiler

 • Rastgele bilgiler ile oluşturulmuş, ad soyad, kullanıcı adı veya diğer kişisel bilgileri içeren bir hesabınız var ise kapatılabilmektedir.

Kapatılan hesabınızda, yukarıda yer alan maddelerden biri veya birden fazlasının bulunmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Satış sözleşmesi
Teslimat koşulları
Gizlilik politikası
Garanti ve iade süreci
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim

Sitemize ait hizmetlerimizden ileri bir zamanda tekrar yararlanmak istemiyorsanız, iletişim sayfamızdan "üyelik iptali" konusunu seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Ancak bu durumu, yalnızca web sitemizi tekrar kullanmayacaksanız gerçekleştirmenizi öneririz. Hesabınız kapatıldığında, kayıtlı telefon numaranız ve mail adresiniz ile yeni üyelik oluşturamazsınız. Kapatılan üyeliğinizi tekrar açtırmak isterseniz, bu talebin sizden geldiğine emin olmak için tarafınızdan kimlik ve yerleşim belgesi gibi belgeler talep edilecektir.

Hesabınızı kapatma sebebinize göre öneriler:

 • Yayında olan herhangi bir ilanınızı silmek veya yayını durdurmak için, web sitemize üye girişi yaptıktan sonra, sitemizde en üst alanda yer alan "hesabım" simgesine tıklayarak yayındaki ilanlarınıza ulaşabilir ve ilan seçeneklerinden dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
 • Üye girişi yapmak için bilgilerinizi hatırlamıyorsanız üye girişi sayfamızda yer alan "bilgilerimi unuttum" linkine tıklayarak, kayıtlı telefon numaranız veya mail adresinize giriş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.
Yardım konusu burada yer almıyor ise bize sorun.