Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

HAKKIMIZDA

2014 - 2020

Neler Yaparız?

Aylık 1 milyon dan fazla ziyaretçimizin sorumluluğunu üzerimizde hissederiz. Ziyaretçilerimiz için daha güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla, 2014 yılından beri sürekli daha iyisi için düşünür, daha iyisi için çalışırız. Ziyaretçilerimize "hızlı ilan yayın hizmetleri" sunmanın aksine, ziyaretçilerimizin güvenliği için "güvenli ilan hizmetleri" sunma düşüncesini daha fazla benimsiyor ve önemsiyoruz.

Her ay ortalama 15.000 ilanı sizler için tek tek kontrol ederiz.

Neden?

Çünkü bu sayede evcil hayvan ilanları sektöründe, en fazla ziyaretçi sayısına sahip iken, en az dolandırıcılık olayının yaşandığı bir platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Sektörün en güvenilir sitesiyiz, bunu size garanti ederiz.

Sektördeki dolandırıcılık olaylarını çözme yönünde sürekli çalışma ve çabalar yürüten ekibimiz ile, diğer sitelerin aksine mesainin en fazla bölümünü ilan onaylamaktan daha çok ilanları elemeye ayırmaktayız.

İlanlar için uyguladığımız sistemsel olarak yapay zeka elemeleri, canlı elemeler ve son olarak ilan bekletmelerine kadar uygulanan bir dizi güvenlik yöntemleri ile evcil hayvan ilan hizmetleri sektöründe en düşük sayıda dolandırıcılık olayı Petcim'de gerçekleşiyor.

Binlerce ilan veren ve binlerce alıcı karşısında, web sitemiz de gerçekleşen dolandırıcılık olaylarını rakamlarla size sunmaktan gurur duyarız.

Rakamlarla;

2017

 • 3 resmi olarak başvurulan dolandırıcılık olayı.
 • 2018

 • 1 resmi olarak başvurulan dolandırıcılık olayı.
 • 2019

 • 7 resmi olarak başvurulan dolandırıcılık olayı.
 • 2020

 • 7 resmi olarak başvurulan dolandırıcılık olayı.
 • Önemli Hatırlatmalar

  Bildirilen rakamlara resmi olmayan (bilinmedik) olaylar dahil değildir.

  Dolandırıcılık olaylarını önleyebilmek için sürekli çalışır ve bunu sizin için en aza indirmeye çabalıyoruz, ancak tamamen yok etmeyi garanti edemeyiz.

  Her sektörde olduğu gibi dolandırıcılar farklı yöntemler ile bizlerin ve sizlerin karşısına sürekli çıkacaktır.

  Bizim kadar sizlerde özen göstererek yüz yüze alışverişi tercih ederek, kimseye ön ödeme, kapora veya kargo bedeli göndermemelisiniz! Başarılı sonuçlara her zaman sizlerin de katkısıyla ulaşıyoruz.

  Mümkün olduğunca kendi şehriniz veya yakın illerden, elden teslim alabileceğiniz canlıları tercih edin.

  Sizi düşünürüz, çünkü güvenle sahiplenin ve sahiplendirin.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  BİZE ULAŞIN