HAKKIMIZDA

2015 şubat ayında kurulan Petcim.com, hayvan türlerine ait doğru ve detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz sosyal bir pet platformdur. Sosyal kelimesinin altın da yatan sebebi web sitemizi kullandıkça görebileceksiniz.

Doğru bilginin tecrübe ile kazanıldığına, bu yüzde sizin ile aynı tür hayvanı besleyen insanların, farklı türleri besleyenlere göre, "o türe ait" daha fazla bilgilere sahip olduğunu ve sizin için daha faydalı ve doğru bilgiler paylaşacağına inanıyoruz.

Bu doğrultu da, amacımız aynı tür hayvanları besleyen insanları tek bir çatı (forum) altında birleştirmek ve bilgilerin doğru kitlere (kişilere) ulaşmasını sağlamaktır.

Burada yapabilecekleriniz, her hangi bir pet sitesi veya forumun da yapabilecekleriniz ile sınırlı değildir.

Petcim.com da, insanları, beslediğiniz bir hayvan türünün forumunu veya ona ait genel forumları takip edebilir, takip ettiklerinizin paylaşımları, yorumları ve güncellemelerini haber kaynağınız da görebilirsiniz.

Ana özelliklerimiz

Forumlar : Hayvan forumlarını takip edebilir ve haber kaynağınız da forumlar ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İlanlar : Hayvanlara ait ilanlarınızı süresiz ve ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Ek özelliklerimiz

Paylaşım : Forumlar da yeni konu paylaşabilir, sorular sorabilirsiniz.

Yorum : Paylaşılmış konulara yorumda bulunabilir veya soruları yanıtlayabilirsiniz.

Petarkadaş : İnsanları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Böyle bir hayvan sitesinde, kim hayvan severler ile dostluk kurmak istemez ki ?

Mesajlaşma : Arkadaşlarınız veya diğer üyeler ile, gelişmiş anlık mesajlaşma.

Bildirimler : Size ait içerikler ile ilgili bildirimlerin yanı sıra, profilinizi kim gezmiş gibi bildirimleri de alabilirsiniz.

Wiki : Hayvanlara ait profiller de, o hayvana ait wiki makalesini okuyarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Wiki (güncelle) : Ayrıca bu bilgiler yetersiz veya eksik ise, bunları sende güncelleyebilir ve wikinin altına imzanı atabilirsin.

Benim petim : Beslediğiniz hayvan türüne ait profiller de, kendi beslediğiniz pet in resimleri ve tanıtımını insanlar ile paylaşabilirsiniz.

Haber kaynağı : Takip ettiğiniz şeylere (arkadaş,forum,içerik) dair gelişmeleri görebilirsiniz.

Rapor et : Site de rahatsız edici bir şeyi veya bir içeriği şikayet edebilir ve bu sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tür öner : Beslediğiniz türe ait web sitemiz de forum henüz yok ise, forumlar sayfamız da "Yeni tür öner" e tıklayın ve süreci hızlandırın.

ve daha kayıt olduktan sonra görebileceğin bir sürü şey ...