Calymaths Cattery
Kedi / Genelkategorisi.

Yavru kedi alma erişkin al !

Kedi sahiplenmek isteyen aileler devamlı olarak bizden yavru kedi istiyorlar ve bu bizi çok memnun ediyor. Ancak erişkin kedilerimiz için uzunca bir süredir olumsuz cevap alıyoruz. Çünkü yavru kediler daha çok seviliyor, biliyorum.

Daha önce kedi sahiplenen ailelerden aynı anda bize erişkin kediler geldi ve bunları artık bakamayacaklarını söyleyerek bize bıraktılar. Aralarında tekir kedi getirenler de oldu. Öncelikle bunları sahiplendirmek istiyoruz. Fakat bir kaç şartımız olacak.

- Bizden erişkin herhangi bir erişkin kediye en az 7 ay süreyle sahiplenen ailelerimize bir yavru kedi vermeyi, bizden aldığınız erişkin kediyi geri almayı taahhüt ediyoruz.
- Yani size uzun ya da kısa tüylü, ama beyaz renkli bir yavru kedi vermeyi taahhüt ediyoruz.
- Bu yavru kedi sizin bakmış olduğunuz erişkin kedinin yavrusu da olabilir, yeni doğan küçük kardeşi de.
- Yeni yavrunun bunlardan hangisi olmasını isterseniz, siz seçebileceksiniz. Hatta; doğacak yavrular kendi saf kan van kedilerim olacak.
- Ücretli değildir. Fakat sahipleneceğiniz kedimizin veteriner muayenesi, aşı, sağlık, bakım ve benzeri ücretleri, mama, kum, ve kedilerin benzeri ihtiyaç ürünleri sahiplendiğiniz süre boyunca tarafınıza ait olmasını istiyoruz.

Yavru kedi güzel ama erişkin kedi fobisi nedeni ile erişkin kediyi kimse istemiyor. Yavru kedi kolay bulunur, evet, doğru. Erişkin kedi ise zor yuva bulur. Erişkin kediye farkındalık yaratmak için değişik platformlarda bu kampanyayı başlattık. Desteğinizi bekliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için profilimizdeki iletişim numaralarımızdan ya da direk mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Kayseri, Calymath s Catterry.

    4 CEVAP
    795 GÖRÜNTÜLENME
İlk cevap için teşekkürler, Faruk Tonbil
Bu soruya cevap yazabilmek için oturum açmalısınız.
CEVAPLAR
Calymaths Cattery

Google arama motorunda yavru kedi mi, yoksa erişkin kedi mi arattırılmış diye merak ettik.

Erişkin kedi arayan hiç kimse bulamadık.

Erişkin kedilerim için ilan açtık. Acaba kaç kişi baktı, merak ettik. Bir ayda erişkin kedi ilanına bakan tekil kişi sayısı, bir günde yavru kedi ilanına bakan tekil kişi sayısına eşit olduğunu gördük.

Yavru kedi isteyen ailelere bu öneride bulunduk. İsterlerse yavrular dünyaya gelince erişkin kedimizi geri verebilirler. Bu sayede erişkin kedilerimizi sahiplendirdik.

Bu ilanı verdikten sonra benim de kedimi sahiplendirir misiniz diyen ailelerin kedilerini de sahiplendirdik. Kendi kedilerimin sayısının iki katı sayıda kediyi bu kampanyayla sahiplendirdik.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Calymath s Cattery

Aynur Açıkgöz

Öncelikle Merhabalar Neden böyle bir yaklaşım içerisinde girdiniz ,yavru Kedilerle alakalı bilmiyorum... Sanırım elinizde yetişkin kediler olduğu için böyle bir tutum sergiliyorsun... Ama bu çok yanlış bir tutum birileri sizden yavru kedi almış ve yetişkinlerin size bırakmış böyle bir şey neden kabul ettiniz...? sırf sizden yavru kedi almaları için mi şimdi o yetişkin kedileri ne yapacağınızı bilmediğiniz için kampanya yapar gibi erişkin kedi alın 7 ay bakın isterseniz geri getirebilirsiniz 7 ay sonra size yavru kedi vereceğiz gibi kendi içinde tezatlık barındıran bir fikir ortaya sunuyorsunuz... Madem yavru kedi almamaları gerekiyor Neden yavru kedi veriyorsunuz 7 ay sonra bize kediyi getirebilirsiniz nasıl bir kampanya bunun neresini destekleyeceğimizi Gerçekten ben çok merak ettim Bunlar bir canlı ömür boyu onları sahiplenebilecek sevebilecek ailelerini arıyor deneme sürüşü gibi kedi verilip alındığını sizin kampanyanız da gördüm....

Esen Nadir

Faruk beye katılıyorum bende. Şu anda bir kedim yok. Ancak sahiplenirsem onu evladım gibi göreceğime eminim. Sahiplenildimi ölünceye kadar sevmek ve bakmak gerekli...

Faruk Tonbil

Merhaba yanlış anlamayın belki kendinizce yararlı bir şey yapmaya çalışıyorsunuz ama yaptığınız çok yanlış bence! iki yönden de bakalım kedi alacam sizden 7-8 ay bakacam kediye alışacağım sonra sizlere verip yavru alacağım o zaman vermeyin çünkü bende ne hayvan sevgisi ne kedi sevgisi var demektir. Kimi insanlar için çocuk gibidir benim içinse dost demektir ben dostumdan vazgeçebiliyorsam dostluğun bir anlamı yok amacım farklı demektir. Kedi için alışacak sevilecek yada sevildiğini hissedecek sonra tekrar geri bu yetimhaneden çocuk alıp bu çocuk yaramaz deyip geri bırakmak gibi o hayvanın pisikolojisini de düşünün lütfen insanları buna teşvik etmeyin Saygılar İyi günler