Discus akvaryumu için tavsiye istiyorum
Raci Turan sordu.
Arkadaşlar Discus beslemek için bir akvaryum sipariş ettim 1.80x60x60 ölçülerinde. Ben görsel amaçlı bir akvaryum olmasını istiyorum ama kafam çok karışık. Kimileri kum koyma diyor, kimi koy diyor. As - devamı...
Papağınımın burnunun üzerinde yarık oluştu
İhsan Kala sordu.
Sultan papağanım cama çarptı burnunun üzerinde yarık var ama kan gelmiyo sıkıntı olurmu ?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Kedide doğumdan sonra mutsuzluk sendromu (Acil)
Ozlem Soysal sordu.
Anne kedimiz çok mutsuz. Göz göre göre yavrularından kaçıyor. Doğumdan sonra mutsuzluk sendromu yaşayan anne kedisi olan var mı ?
Mama tavsiyesi istiyorum
Ozlem Soysal sordu.
6 aylık scottish fold cinsi kedim ND ve ROYAL CANİN marka kedi mamalarını sevmiyor. Sizin kedileriniz iştahla hangi mamayı yiyor?

Aroması güzel mama tavsiyelerinizi bekliyorum.
En konuşkan papağanlar hangisi ?
French Parrot sordu.
Arkadaşlar, papağan türleri içinde en konuşkan cins hangisi? Oturup güzel güzel sohbet edebileceğim bir şey aramıyorum ama en azından çok kısa sürede konuşmayı öğreneni bilip ona sahip olmak daha iyi - devamı...
Pug köpeğinin hastalıkları nelerdir?
Petcim sordu.
Köpeğin cinsine göre hastalık ayrımı olmadığının farkında olsak da, alıcı veya yeni pug sahiplenecek kişilerin bilmesi gereken bir şey de "Pug cinsi köpeğin yatkın olduğu hastalıklardır".

Köpekleri - devamı...
Scottish fold hastalıkları nelerdir ?
Petcim sordu.
Her kedi için farklı hastalık türü veya belirtisi yoktur. Ancak her kedi cinsinin yatkın olduğu hastalıklar farklılık gösterebilir.

Scottish fold cinsi kedilerin yatkın olduğu hastalıklar nelerdir - devamı...
Fransız bulldog fiyatları ne kadar?
Petcim sordu.
Bir köpek satıcısı veya henüz bir fransız bulldog cinsi köpeğe sahip olmak amacıyla araştıran biri olabilirsiniz. Yeni bir köpek alıcısının hazırlıklı olması amacıyla bu bilgilere ihtiyacı vardır.

- devamı...
Yunus cichlid balığı cinsiyet ayrımı nasıl yapılır ?
Administrator sordu.
Yunuslarda cinsiyet ayrımının en belirgin özelliklerinden bir tanesi; dişi yunusun anal yüzgeci oval, erkek yunusun ki genelde sivridir. Erkek yunusun anal yüzgeci kuyruğun ortasına kadar gelmektedir. - devamı...
Kaç kedicik ile birlikte yaşıyorsunuz ?
Zafer Kara sordu.
Arkadaşlar merhaba. Benim tam 14 tane kedim var. Onları çok fazla seviyorum, imkan olsa bir o kadar daha olacak sanki. Siz kaç tane kedi besliyorsunuz?