Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

A KALİTELİ MALTESE TERRİER YAVRULARI

  • A kaliteli maltese terrier yavruları
  • A kaliteli maltese terrier yavruları
Sahiplendirme
İstanbul / Maltepe / Altıntepe Mah.
733439
18 Mart 2023
73
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
EDA ÇAĞLA

    0501 043 46 73

Tüm ilanlarını göster

MERHABA PATİ DOSTLARIMIZ

POODLE,MALTİPOO ve MALTESE TERRİER IRKI YAVRULARIMIZ ANNE ALTINDANDIR.

ANNE ALTINDAKİ YAVRULARIMIZ YETERİNCE ANNE SÜTÜ ALMIŞ OLUP VETERİNER HEKİM TARAFINDAN TÜM KONTROLLERİ YAPILIP GÜNÜ GELEN AŞI UYGULAMALARI YAPILMIŞ AB PASAPORTLARI ÇIKARILMIŞTIR.

AİLENİZİN UZUN YILLAR BİR BİREYİ OLACAK YAVRUNUZU DAHA ÖNCESİNDE İSTERSENİZ ZAMAN KAYBETMEDEN WhatsApp ÜZERİNDEN ARAYARAK ANNESİNİN ALTINDA GÖREREK KARAR VEREBİLİR İSTERSENİZ YERİMİZE GELEREK GÖREBİLİRSİNİZ.

İSTANBUL DIŞI GÖNDERİMLERİMİZİ THY CANLI PET KARGO GÜVENCESİYLE veya PET TAXİ İLE SAĞLAMAKTAYIZ.

İSTANBUL İÇİ GÖREREK KAPIDA ÖDEME İMKANI SUNMAKTAYIZ.

YAVRUNUZUN SAHİPLENME AŞAMASINDAN SONRA BAKIMI,BESLENMESİ,EĞİTİMİ,AŞI UYGULAMALARI ve DİĞER KONULARDA 09:00 ile 24:00 SAATLERİ ARASINDA ARAYARAK DESTEK ALABİLİRSİNİZ

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.