MİNİ LOP TAVŞANI ÇİFTLİĞİ - HER İLE GÖNDERİM!

  • Mini lop tavşanı çiftliği - her ile gönderim!
  • Mini lop tavşanı çiftliği - her ile gönderim!
  • Mini lop tavşanı çiftliği - her ile gönderim!
  • Mini lop tavşanı çiftliği - her ile gönderim!
  • Mini lop tavşanı çiftliği - her ile gönderim!
Sahiplendirme
Muğla / Fethiye / Eldirek Mah.
969611
10 Mart 2024
922
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Kemirgen
Tavşan
KEMİRGEN MARKET

    0532 449 20 41

Tüm ilanlarını göster

HOLLANDA LOP TAVŞANI ÇİFTLİĞİ - KOCAELİ     (Türkiye'nin İlk ve Tek Tavşan Çiftliği)

Sizlere safkan Netherland Dwarf Cüce Tavşanı, safkan Hollanda Lop Tavşanı ve Minyatür Lop Tavşanı gibi sevimli tavşanlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye'nin ilk ve tek tavşan çiftliği olarak, size en kaliteli ve sağlıklı tavşanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Eğer siz de bu sevimli tavşanlardan sahiplenmek istiyorsanız, ilandaki iletişim numaramızı arayabilir veya WhatsApp üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca kafes, mama ve diğer temel ihtiyaçlarınızı da beraberinde temin edebilirsiniz.

Tüm şehirlere hızlı ve güvenli bir şekilde tavşanlarınızı ulaştırmak için çalışıyoruz. Şehirler arası otobüslerle, en güvenli şekilde taşıma yaparak tavşanlarınızın size zarar gelmeden ve sorumluluğumuz altında teslim alınana kadar seyahat etmesini sağlıyoruz.

Kemirgen Market olarak, tavşanlarınızın ve diğer kemirgen canlılarınızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük online internet satış mağazasıyız. Geniş ürün yelpazemizle, tavşanlarınızın mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için gereken her şeyi sunuyoruz.

Sizleri de sevimli tavşanlarımızı sahiplenmeye ve Kemirgen Market'in geniş ürün seçeneklerinden faydalanmaya davet ediyoruz. Tavşan dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu bizim önceliğimizdir.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.