MİLK CHOCOLATE SAFKAN SEVİMLİ HOLLANDA CÜCE TAVŞAN YAVRULARI

  • Milk chocolate safkan sevimli hollanda cüce tavşan yavruları
  • Milk chocolate safkan sevimli hollanda cüce tavşan yavruları
  • Milk chocolate safkan sevimli hollanda cüce tavşan yavruları
  • Milk chocolate safkan sevimli hollanda cüce tavşan yavruları
  • Milk chocolate safkan sevimli hollanda cüce tavşan yavruları
Sahiplendirme
Ankara / Yenimahalle / Turgut Özal Mah.
956488
16 Şubat 2024
2.463
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kemirgen
Tavşan
MUMİN İSKENDEROĞLU

    0555 290 23 64

Tüm ilanlarını göster

Irk         : Netherland Dwarf

Menşei  : Hollanda

Cinsiyet : Karışık

Yaş        : 1 Aylık

Kesinlikle Piyasadaki Kırma Tavşanlardan Değildir!

 

Merhaba can dostlar! Sizlere, sevgi ve neşe dolu bir yuvadan harika haberlerimiz var! Safkan Hollanda cüce cinsi tavşanlarımız, evimizi terk etmeye hazır ve sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyor. Bu özel yavrular, saldırganlık nedir bilmeyen, evcil ve uysal tavşanlardır.

 

**Yetişkin ve Yavru Tavşanlar:**

Her biri sevgi dolu ve özel karakterlere sahip yetişkin ve yavru Hollanda cüce cinsi tavşanlarımız, sıcak bir yuva arıyor. Minik dostlarımız, sevimlilikleriyle evinize neşe katacaklar!

 

**Sevgi Dolu Arkadaşlar:**

Tavşanlarımız, alışma sürecinden sonra evinizin bir ferdi olacak kadar sevimli ve evcildir. Kısa sürede tuvalet eğitimini tamamlayarak sizinle uyum içinde yaşarlar.

 

**Safkan Irk Hollanda Cüce:**

Yavrularımız kesinlikle safkan ırktır, genetik zenginlikleri ve sevimlilikleriyle ön plana çıkıyorlar.

 

**Çocuklara Harika Arkadaşlar:**

Özellikle çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için ideal bir seçenektirler. Sevgi dolu tavırlarıyla, size ve çocuklarınıza harika bir arkadaşlık sunacaklar.

 

**Neden Bizim Tavşanlarımız?**

- Sağlıklı ve iyi bakılmış tavşanlar.

- Sevgi dolu bir ortamda büyütüldüler.

- Özel ve eğlenceli karakterlere sahipler.

 

**Evlerine Hoş Geldiniz Diyecekleri Aileleri Bekliyorlar!**

Onlar, sadece bir ev aramıyorlar; bir aile ve sonsuz sevgi istiyorlar. Siz de bu minik dostlarımızı ailenize katmak ve sevgi dolu anlar yaşamak ister misiniz?

 

Haydi, minik dostlarımızın yeni yuvalarını bulmalarına yardımcı olalım! Bu safkan sevgi yumağını ailenize katın ve kalpleri bir araya getirin!

 

Detaylı Bilgi Ve Görseller İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçerseniz Sevinirim.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.