İlhan Mutlu
Köpek / Genelkategorisi.

Büyümeyen köpek cinsleri ?

Selam herkese!

Köpek sahibi olmadan önce bilmemiz gereken en önemli şeylerden biride, sahip olacağımız köpek cinsinin ne kadar büyüyebileceği olmalı. Çünkü beslenecek köpeğin, en fazla ne kadar büyüyebileceğini bilmeli ve ona göre karar vermeliyiz.

Bu köpeklerimiz için yer tahsis etmek ve cinsler arasında seçim yapmakta büyük önem taşır. Çünkü köpeklerin boyutuna göre alan ihtiyacı doğacak, ev veya bahçede bakılması gerekliyse ona göre sahiplenmeye karar kılınacaktır.

Soru : Hiç büyümeyen küçük köpek cinsleri nelerdir?

    6 CEVAP
    444 GÖRÜNTÜLENME
İlk cevap için teşekkürler, Gürkan Kaymaz
Bu soruya cevap yazabilmek için oturum açmalısınız.
CEVAPLAR
Esra

Pomerian maltese fransiz buldog

Ahsen Hasret Aran

Terrier maltese cinsi köpek sahiplenmek istiyorum yavru fakat bakımı zormu onu sormak istiyorum ofis ortamında bakılacak fiyatı nedir uygun fiyata verebilecek arkadaş varmı

Metin Koç

Cavalier king charles, cocker, pug cinsi köpeklerde fazla büyümez.

Beverly Hills Şivava

Merhaba chihuahua, maltese, toy poodle, pomeranian, yorkshire terrier, minyatür pincher en küçük büyümeyen köpek ırkladır.

Mustafa Akgün

Gürcan beyin söylediği gibi, French Bulldog büyümeyen köpek cinslerinden biri. 1 hafta kadar oldu bir yavruya kavuştum, o kadar tatlı ki. Bana geldiğinde 57 günlüktü 1 hafta geçti ve iyice enerji topu haline geldi. Yan yan koşturması ve sürekli oyuncu halleri beni benden alıyor.

Gürkan Kaymaz

French Bulldog var onu biliyorum, büyümeyen cinslerden biri.