Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

ATEŞ KARINLI SEMENDER TÜRKİYEDE TEK ÜRETİCİDEN

  • Ateş karınlı semender türkiyede tek üreticiden
  • Ateş karınlı semender türkiyede tek üreticiden
  • Ateş karınlı semender türkiyede tek üreticiden
30 TL
İzmir / Çeşme / Ildır Mah.
464960
24 Mart 2022
3.569
9 - 11 Aylık
Erkek - Dişi
Üreticiden
Sürüngen
Semender
SERVAN DEMİRKUŞ

    0538 555 36 75

Tüm ilanlarını göster

30TLDEN [ KIRMIZI KARINLI SEMENDER  TÜRKİYEDE EN UCUZ FİYAT ACİL SATILMAKTADIR HAYVANLARI GÖRÜNCE ANLARSINIZ ÜRETİM SONU HAYVANLARDIR KALİTELİDİR YERLİ TÜR İLE KARIŞTIRILMAMALIDIR

HAYVANLARI GÖRMEK İÇİN İLANDAKİ NUMARADAN BANA ULAŞABİLİR WHATSAPP TERCİHİM

KARGOYA VERİLDİKTEN SONRA EN GEÇ 2 GÜN İÇERİSİNDE ELİNİZDE GENELLİKLE ERTESİ GÜN ULAŞIYOR BÜTÜN KARGOLARIMIZ

DİŞİ ERKEK AYRIMI YAPILIR

YUMURTALI DİŞİ DE MEVCUT'TUR ELİMDE İSTEYEN OLURSA YOLLAYABİLİRİM KARGODA OLUŞABİLECEK SIKINTILARIN SORUMLULUĞUNU ALMIYORUM ÜRETİMİ OLDUKÇA BASİT SOĞUK SUYA VE ÇEŞME SUYUNA DAYANIKLI HAYVANLARDIR ÜRETİM HAVUZUNDA KOLAYCA ÜREYEBİLİRLER 

 

 

Sağlıklı, nadir bulunan akvaryum canlılarıdır. Bu sevimli canlıları beslemek isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği türden canlılardır

Canlı doğuran ve Her türlü tropikal balıklarınızla besleyebileceğiniz, uysal ve uyumlu canlılardır yem olarak genellikle haşlanmış tavuk(lif halinde) Veya herhangi canlı yem ile besleyebilirsiniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.