Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

ALBİNO DEV AFRİKA SALYANGOZU YAVRUSU HEDİYELİ

  • Albino dev afrika salyangozu yavrusu hediyeli
  • Albino dev afrika salyangozu yavrusu hediyeli
20 TL
Edirne / Merkez / 1.Murat Mah.
608604
11 Eylül 2022
1.446
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Sürüngen
Diğer Türler
İSMAİL SATICILAR

    0542 633 13 08

Tüm ilanlarını göster

yanında siyah etlide hediye ediyorum. iri misket boyutunda yavrular. ele alışkınlar. kendi üretimim sağlıklı yeşillik + protein gammarus + kalamarla besledim. alacak kişiye kab,torf içerisinde göndereceğim. ilk çiftimin yavrularıdır. Kargo anlasmam var heryere 42 tl ye gönderiyorum.

 

watsaptan yazınız gerekirse ben sizi ararım uygun olmayan saatlerde kafanıza göre arama yapmayınız

 

jadatzi özel tür sarı kabuklu albinolar

boylara gore fiyat değişir

1 cm yavrular 40 tlyanında siyah etli heditye sarı kabuk beyaz et

13 cm 150 tl sarı kabuk beyaz et

10 cm 130 tl sarı kabuk beyaz et

7 cm 100 tl sarı kabuk beyaz et

6 cm 90 tl sarı kabuk beyaz et

5 cm 80 tl sarı kabuk beyaz et

3 cm 4 cm arası sarı kabuk beyaz et 50 tl 

 

ALBİNO KAHVE KABUK BEYAZ ET

 

13 cm 135 tl sarı kabuk beyaz et

10 cm 110 tl sarı kabuk beyaz et

7 cm 90 tl sarı kabuk beyaz et

6 cm 80 tl sarı kabuk beyaz et

5 cm 75 tl sarı kabuk beyaz et

3 cm 4 cm arası sarı kabuk beyaz et 40 tl 

1 cm yavrular 40 tl yanında siyah etli heditye sarı kabuk beyaz et

 

SARI KABUK SİYAH ETLİ SALYANGOZ - 

mercimek boy 2 adet 40 tl

13 cm 140 tl

10 cm 110 tl

5 cm - 7 cm arası 70 tl

KAHVE KABUK SİYAH ET

 

5 cm 40 tl

8 cm 50 tl

 

 

Uygun fiyata anlasmalı kargo yapılır yurtiçi ile Tr 42 tl tutar

Ev üretimi saglıklıdırlar. 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.