Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

WHİTE FACE 55 GÜNLÜK SULTAN PAPAĞANI YAVRUM EVCİL

  • White face 55 günlük sultan papağanı yavrum evcil
  • White face 55 günlük sultan papağanı yavrum evcil
  • White face 55 günlük sultan papağanı yavrum evcil
Sahiplendirme
İzmir / Buca / Kozağaç Mah.
733404
18 Mart 2023
918
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Kuş
Sultan
EVCİL PAPAGANLAR

    0552 595 35 70

Tüm ilanlarını göster

Merhabalar. Hoşgeldiniz.

 

Yavrumlarım eğitimli ve çok evcildir. Birini görünce yerinde duramıyor, üzerine uçmak istiyorlar. Kesinlikle Issırmaz, tıslamaz ve sizi her gördüğünde kafesinde duramaz

 

Size bunların garantisini veriyorum!!! 

 

Bu kadar sevgiyi ve ilgiyi karşılayabilirim diyorsanız kuşunuz hazır.

 Öncelikle şunu belirtmeliyim kuşlarımın hepsi insan aşığı. Nasıl insan aşığı oluyor? Kuşlarımı 20 25 günlükken anne ve babasının altından alıp yeme düşene kadar elimde özel mama ile kendim besliyorum. Bu süreçte sürekli ilgi ve eğitim olduğu için insanı ailesi gibi görüyor. Böylece Annesinin ve babasının ürekekliğini ve saldırganlığını tecrübe edememiş oluyor. Elinize aldığınızda kesinlikle ıssırmayan uysal bir hal alıyor.

 

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram evcilpapaganlar

Tiktok evcilpapaganlar

Facebook evcilpapaganlar

Youtube evcilpapaganlar

Twitter evcilpapaganlar

Telegram evcilpapaganlar

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.