SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER

  SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER
  SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER
  SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER
  SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER
  SULTAN PAPAĞANI HARİKA ÇİFTLER
  Sahiplendirme

  116546

  22.05.2020

  560

  Bilinmiyor

  Karışık

  Sahibinden

  Kuş

  Sultan

İSA YERLİKAYA
Üyelik tarihi : Nisan 2020

  0534 580 80 30

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

ARKADAŞLAR UZUN SÜREDİR BAKTIĞIM SULTAN PAPAĞANI TAKIM KUŞLARIM YENİ SAHİBİNİ ARIYOR ERKEK KUŞ ÇOK KALİTELİ BİLEZİKLİ ÖZEL BİR ÜRETİCİNİN KUŞU 2018 ÖTÜM VE EN GÖSTERİŞLİ EN ENERJİK KUŞU SEÇİLDİ DİŞİ KUŞ ALIŞIK ESKİ SAHİBİ ÜÇ BEŞ KELİME KONUŞTUĞUNU SÖYLEDİ KUŞLAR HER 4 5 AY DA BİR YAVRU YAPIYORLAR ORTALAMA 4 5 YUMURTA YAPIYOR İYİ BAKICILAR EMİN OLUN ALAN KİŞİ SENEDE 10 YAVRUYA YAKIN ALIR KUŞLARIMIZI ŞİMDİ YENİ SAHİBİNİ ARIYORUZ TABİ BU SAHİPLENDİRMENİN BİR BEDELİ OLACAKTIR .. 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.