JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR

  JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR
  JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR
  JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR
  JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR
  JAKO PAPAĞANI ANKARA FULL KONUŞUR
  Sahiplendirme

  197502

  10.01.2021

  2.053

  3

  Erkek

  Sahibinden

  Kuş

  Jako

İLKER 1910
Üyelik tarihi : Nisan 2020

  0546 685 19 10

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

GEVEZE PAPAĞANIMIZ CEKOOO KELİMEDE SINIR YOK KONUŞMAKTAN BIKMAYAN SIKILMAYAN BİR PAPAĞAN KIRMIZI KUYRUK JAKO PAPAGINIMIZ 3 YAŞINDA OLUP SÖYLEDİĞİNİZ KELİMELERİ TEKRARLAR ŞAMPİYON CEKOO GEL LAN BURAYA NE DİYON LAN SEN BİSMİLLAHİRAHMANİRAHİM BABOŞŞ KAMİLL TEYİBİ AÇ VS VS AKLA GELMİYECEK DAHA BİR ÇOK KELİME KONUŞUR KEDİ VE KÖPEK TAKLİDİ YAPAR ISLIK ÇALAR BUNLARIN HEPSİNİN VİDEOSU MEVCUT GÖRÜNTÜLÜDE ARAYABİLİRSİNİZ. KENDİNİ SEVDİRİR ELE KOLA GELİR TAM BİR MEZECİ AYNI ZAMANDA TÜRKİYENİN BÜTÜN İLLERİNİ REFERANS VEREREK ULAŞIM SAĞLARIM CEKOYI ANKARA YEMİMAHALLEDE GÖREBİLİRSİNİZ. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.