Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

HİBRİT RUBY GOLD MACAW (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)

  • Hibrit ruby gold macaw (açıklamayı okuyunuz)
  • Hibrit ruby gold macaw (açıklamayı okuyunuz)
  • Hibrit ruby gold macaw (açıklamayı okuyunuz)
  • Hibrit ruby gold macaw (açıklamayı okuyunuz)
Sahiplendirme
Hatay / Arsuz / Madenli Mah.
908468
21 Kasım 2023
347
9 - 11 Aylık
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kuş
Ara Macaw
ZAFER OSMANLIOĞLU

    0537 385 11 66

Tüm ilanlarını göster

13/02/2023 doğumludur. Cinsiyetini bilmiyorum. Yerli üretimdir. Yurtdışından getirilen ucuz papağanlardan değildir. Anne Blue-Gold Macaw, Baba Ruby (Scarlet & Greenwings) Macaw. Görünüş olarak Harlequin (Blue-Gold & Greenwings) Macaw'a benzer fakat farklı ve özel bir mutasyondur. 4 farklı ırkın (Blue-Gold, Greenwings, Scarlet, Ruby) Macaw kanını taşımaktadır. Full evcildir. Isırma vs yoktur. Pelet yeme ve normal yeme alışıktır, elden yiyecek yer, başını, kanat altını ve kendini sevdirir, uçarak ele kola gelir, sırt üstü yatar, omuzunuzda sizinle gezer. "Merhaba" ve "Baba" kelimelerini söylüyor. Gayet sağlıklı, meraklı ve hareketlidir. Eğer istenirse ayrı ücretli olarak kapalı ve açık kafesi ayrıca eğitim tüneği mevcuttur. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. 

 

!!! NOT !!! DÜŞÜK BÜTÇEYE UYGUN DEĞİLDİR. DEĞERİNİ BİLEN, BÜTÇESİ YÜKSEK VE CİDDİ ALICILAR İLETİŞİME GEÇERSE SEVİNİRİM. AYRICA "ARABAMI ALIYORUZ", "AYNISINI GEÇENDE ŞU KADARA VERDİM" YA DA "AYNISINI ŞU KADARA ALDIM", "ŞURDA ŞU FİYAT" VS GİBİ YORUMLARA CEVAP VERMİYORUM. BENDEKİ PAPAĞANIN FİYATI BU. EĞER FİYATI UYGUN GELMEZSE UYGUN OLANDAN ALIRSINIZ. TAKAS VE PAZARLIK YOKTUR. LÜTFEN ISRAR ETMEYİNİZ. ALIM YAPMIYORUM VE ŞEHİRDIŞI GÖNDERİMİM YOKTUR... 

 

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.