Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

ANAÇ TAKIM OLAN KAÇIRMASIN HER AY YUMURTLAYAN DİŞİ SULTAN

  • Anaç takım olan kaçırmasın her ay yumurtlayan dişi sultan
  • Anaç takım olan kaçırmasın her ay yumurtlayan dişi sultan
  • Anaç takım olan kaçırmasın her ay yumurtlayan dişi sultan
  • Anaç takım olan kaçırmasın her ay yumurtlayan dişi sultan
  • Anaç takım olan kaçırmasın her ay yumurtlayan dişi sultan
Sahiplendirme
Karabük / Safranbolu / Karşıyaka Mah.
852916
29 Ağustos 2023
65
2 Yaşında
Dişi
Sahibinden
Kuş
Sultan
BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR !
Aynı kategoride, yayındaki ilanları görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

Selamun aleykum

Kuşlar serbest uçarlarken, önce dişi kaçtı gelmeyince erkeğide saldım

Ertesi gün sabah dişi döndü erkek dönmedi...

Bu kuşu eşleştir yumurtaları alıp anaç kuşlara besletmeniz lazım

Kısaca anaç takımı olmayana tavsiye etmiyorum

Bu şekilde yumurtlayan kuş ne gördüm nede duydum

Kuş dominant cinstir!!! Yumurtanın üzerinde iyi yaramıyor...

O yüzden ya kuluçka makinası yada anaç takımı olanlara %100 tavsiye ederim

Dosta gidebilecek kuş

Daha yeni tüyden çıktı ... Yuvalığı asar aşmaz çiftleşti...

Serbest uçuşta bile olsa yuvalık bulduğu anda çiftleşir

Hemen yumurtlar...4 kerre kuluçka aldım her kuluçka 6 yumurta yumurtladı fakat kuşun yumurta tecrübesizliği yumurtalar çıkmadan öldü

Kuş 1.5 yasında dominant grey kur ötüşlü dişi nadir türlerden

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.