SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA

  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  SİYAH ATAK-S YARKALAR BALIKESİR YARKADA
  16 TL

  3392

  6 Ocak 2017

  3 - 6 Aylık (Yavru)

  Dişi

  Üreticiden

  Kümes Hayvanları

Marmara Yarka
Üyelik tarihi : Ocak 2017

  0542 390 70 10

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

www.balikesiryarka.com.tr

Balıkesir yarkadan alınan her ürünün herzaman arkasında durduk ve takipçisi olduk.Müşterilerimizin bize söyleyipte çözemediğimiz  tek sorun ise Balıkesirden yarka diye aldıkları yarkalarla ilgilidir.Çünkü sözde firmalar sürekli (Balikesirden yarka satışı)diye ilan vererek insanları kandırma çabasındadırlar.Hergün müşteri temsilcilerimize gelen onlarca telefondan en sık sorulan  sorulardan biri balıkesirden verilen ilanlarla bir bağlantımız olup olmamadığıyla ilgilidir.Bizim kimsenin rızkında gözümüz yoktur.Fakat BALIKESİR YARKA adını kullanmaya çalışan art niyetli insanlar sürekli Balıkesir den ilan vererek adımızı ve ilimizi kullanmaya çalışıyorlar.Şunu bilmenizi isterizki her Balıkesir den verilen ilan BALIKESİR YARKA güvencesinde değildir.Takdir edersiniz ki olmasıda mümkün değildir.Eğer siz BALIKESİR YARKA müşteri temsilcilerinden yarka almış iseniz temsilcilerimizin verdiği her sözün arkasında her zaman durmaktayız.BALIKESİR YARKA olarak daha fazla ürün satabilmek için hiçbir zaman arkasında duramayacağımız sözler verilmemektedir.Yarka satışlarımızda yumurta satış desteği sözü verdiğimiz halde bu zamana kadar hiçbir müşterimiz yumurta satışıyla ilgili destek istememiştir.Ürettiği yumurtasını satamadığından dolayı bizlere geri dönüşü asla olmamıştır.Şayet bizim bilmediğimiz hatırlayamadığımız veya bir şekilde ulaşamayan müşterilerimiz var ise tüm BALIKESİR YARKA satış temsilcilerimizin telefonları açıktır arıyarak bizden yumurta satışıyla ilgili yardım talep edebilirler.Ve her zaman dediğimiz gibi bu müşterilerimize aynı gün içersinde yumurta satış bağlantısı kuracağımızı birkez daha tekrar ederiz.
Bu arada isimleri kendilerinden büyük sözde firmalar her konuda olduğu  gibi bu konudada!!!
HAYDİ...! HODRİ MEYDAN!!!!!

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.