Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

YETİŞKİN HARİKA ÇİN ASLANI

  • Yetişkin harika çin aslanı
  • Yetişkin harika çin aslanı
  • Yetişkin harika çin aslanı
  • Yetişkin harika çin aslanı
Sahiplendirme
Kayseri / Melikgazi / Eğribucak Mah.
733717
19 Mart 2023
109
1 Yaşında
Erkek
Sahibinden
Köpek
GÖNÜL YILMAZ

    0532 448 49 23

Tüm ilanlarını göster

1 yaşında, erkek, kısır olmayan Çin aslanı kendine yeterince vakit ayırabilecek yeni arkadaşını aramaktadır. Köpek bakımı ve eğitimi konusunda tecrübeli olan ve bu ırkın özelliklerini bilen aklı başında birine sahiplendirilecektir. Çok heyecanlı bir karakteri var. İnsanı görünce üstüne atlamak konusunda çok hevesli. Bu konuları nasıl aşacağını bilen bir arkadaşa emanet edilecektir. Saldırgan ve ısırma huyları yoktur. Ancak yabancıya karşı temkinlidir asla yalaka ve yılışık değildir. Çiplidir. Yeni arkadaşa teslim etmeden önce ilgili kurumda çiple ilgili devir yapılacaktır. Bu işlem yapılmadan yeni sahibine verilmeyecektir.  Heves için bu ırkla ilgili tecrübesiz olanlar aramasın. İnatçı ve tecrübe isteyen bir ırktır. Herhangi bir sağlık sorunu yoktur . NOT: bahçede bakılmaktadır, kulübesi mevcuttur. Kulübe ihtiyacı olursa ayrıca görüşülür 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.