VETERİNER HEKİMDEN (FRANSIZ BULLDOG YAVRULARI)

  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  veteriner hekimden (fransız bulldog yavruları)
  Sahiplendirme

  66088

  10.09.2019

  631

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

  French Bulldog

ARLİFE PET EVİ
Üyelik tarihi : Eylül 2016

  0532 765 28 78

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

       Merhaba, 

  Öncelikle VETERİNER HEKİM olduğumu belirtmek isterim. Belediye RUHSATLI , Tarım ve Orman Bakanlığı ONAYLI işletmemizde profesyonel hizmeti sevgiyle vermeyi amaç edindik. Kedi ve Köpek Oteli, Kedi ve Köpek Üretimi hizmeti vermekteyiz.

  Yavruların anne ve babası kendi köpeklerimizdir.Yavruyu almaya geldiğinizde hepsini görebilirsiniz. Ne kadar sağlıklı olduklarına şahit olabilirsiniz. Hepsi aşılı ve paraziter uygulaması tamdır. Böylelikle yeterli anne sütü emen yavrular hastalıklara karşı bağışık olur. Yavruların PUPY DP  ve KARMA AŞILARI  ve BRONSHİNE AŞILARI yapılmış olarak sizlere karnesiyle birlikte vermekteyiz. (Maalesef piyasada yavruların hiç bir koruyucu aşısı veya parazit uygulaması yapılmadan verildiğine şahit oluyoruz. Bu maaliyetlerden kaçıp sizlere hasta olan yavruların sunulmamasına dikkat ediniz.). 5 Aşı maaliyetinden kurtulmuş olacaksınız sadece kuduz aşısını yaptıracaksınız.Doğumu itibari ile 3 defa parazit uygulaması yapılmıştır. Son derece sağlıklı ve ırk garantili yavruları gelip görmenizi ve ona göre karar vermenizi isteriz.

  Amacımız veteriner hekim olarak profesyonel bir hizmeti en sağlıklı ve ırk garantili yavrular ile oluşturmak,mesleğimize ve işletmemize olan güveni artırmaktır.

   Fawn (erkek), fawn pied (dişi) 2 tane, black pied (dişi) 2 tane yavrularımız mevcuttur.

   Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.