TÜRKİYE’NİN EN SEÇKİN TOY POODLE YAVRULARI

  • Türkiye’nin en seçkin toy poodle yavruları
  • Türkiye’nin en seçkin toy poodle yavruları
Sahiplendirme
Aksaray / Güzelyurt / Harmanlık Mah.
1013959
16 Mayıs 2024
35
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Köpek
Toy Poodle
TUNAHAN YONCA

    0541 121 33 31

Tüm ilanlarını göster

Büyümeyen (MAX 3 KG)En küçük ev / apartman süs köpegiA plusYarisma duzeyindeOdül AdayiEn oyuncuEn uyumluEn pozitif,Ev, apartman süs köpegiHavlama ve Isirma huyu olmayanCock ve baska canlilarla en ii anlasanBakimi çok kolay olup herkesle en iji anlasanEn küçük irklarin basinda gelir.Tüm yavrularimizKarneli pasaportlu ilk asilar lisansli yetkili veterinerhekimlerimizce yapilmisbaslangic tuvalet egitimi verilmistir.Sahiplendirme yapan yerin veya kisinin referanslari varmibun sorgulamaliPetajans olarak 13 bin kisiye yakin takipci 10.000 den fazlasahiplendirme dogru bilgilerle dogru cinsleri dogru kisilere sahiplendirerek basardik.Bu konudaki güvenimiz referanslarimizla dogru orantilidir.Referanslari olmayanlardan sahiplenirken lütfen kaparokonusunda dikkatli olalim&15 bin kisiye yakin takipçi10000 den fazla sahiplendirme5.yilimizda büyüyen ekibimizleMarkamizi sayenizde kurumsallastirdik.Hayvansever köpek dostlarimizi seçkin firmalardan güveniliryerlerden almalarini önerir, olarak bizi tercih eden tüm degerlimüsterilermizi memnun etmek için,güçlü kadromuzla her zaman hizmet etmeye memnuniyetledevam ediyoruz.&Sehirdisi mesafeler için THY araciligi ile "canli hayvantaşımacılığı ." birimiyle hem sağlıklı ve hem de en güvenilirsekilde ulastirmaktayiz.Tüm yavrularimiz pasaportlu ve karnelidir.&Teslim sonrasi da ekibimiz iletisimde kalmaya devametmekte,durum kontrolü yapmaktadirlar.Merak ettiginiz tüm sorularinizi ilan da bulunan iletisim numarasini arayarak yada WHATSAPP üzerinden sorabilirdanisabilirsiniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.