SHİH TZU YAVRULARI ÇİFTLİKTEN

  • Shih tzu yavruları çiftlikten
  • Shih tzu yavruları çiftlikten
  • Shih tzu yavruları çiftlikten
  • Shih tzu yavruları çiftlikten
  • Shih tzu yavruları çiftlikten
Sahiplendirme
İstanbul / Çekmeköy / Ömerli Mah.
1051336
11 Temmuz 2024
36
0 - 3 Aylık (Yavru)
Dişi
Sahibinden
Köpek
Shih-Tzu (Şitsu)
K9DENİZKÖPEKÇİFTİLİGİ

    0545 206 34 34

Tüm ilanlarını göster

BİR ÇOK KÖPEK IRKLARININ DIŞINDA EV ORTAMINDA RAHATLIKLA BESLEYEBİLECEĞİNİZ SAYILI KÖPEK IRKLARINDAN OLAN UFAK IRKLARIMIZ İLE'de YANINIZDAYIZ. EĞİTMEN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN YAVRULARIMIZIN 15 GÜNLÜK SOSYALİZASYON İŞLEMLERİ TAMALANIP SİZLERİN YAŞAM STANDARTLARINA DAHA RAHAT AYAK UYDURABİLMESİ SAĞLANMAKTADIR.

 

VETERİNER HEKİM KONTROLLERİ TAMAMLANIP KARANTİNA SÜREÇLERİNİ GEÇTİKTEN İLK AŞILAMALARIMIZ UYGULANDIKTAN SONRA EN ÖNEMLİSİ 15 GÜNLÜK SOSYALİZASYON İŞLEMLERİ TAMAMLANDIKTAN SONRA YAVRULARIMIZI SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ. İLETİŞİM KURDUĞUNUZ YERLERİN BU KONUDA TAM DONANIMA SAHİP OLDUĞUNDAN EMİN OLDUKTAN SONRA YAVRU SAHİPLENMENİZİ ÖNERİYORUZ .

 

UNUTMAYALIM Kİ SAHİPLENECEĞİNİZ YAVRU SAĞLIK KONTROLLERİNDEN VE IRK KONTROLLERİNDEN GEÇMİŞ FCI AKC ANKC'den TAM NOT ALMIŞ ANNE BABA'nın YAVRUSU OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN İLETİŞİM KURDUĞUNUZ YERLERE BU SORULARI SORMAYI UNUTMAYIN 15 SENE BOYUNCA KENDİNİZE BİR DOST SAHİPLENDİĞİNİZİ VE AİLENİZİN BİR PARÇASI OLUCAĞININ BİZLER FARKINDAYIZ VE YAŞAMINIZ BOYUNCA SİZLERE YAŞAM BOYU BİRLİKTE OLMA SÖZÜ VERİYORUZ.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.