Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

SECERELİ BÜYÜMEYEN MALTESE YAVRULAR

  • Secereli büyümeyen maltese yavrular
  • Secereli büyümeyen maltese yavrular
  • Secereli büyümeyen maltese yavrular
Sahiplendirme
İzmir / Karşıyaka / Yalı Mah.
532050
06 Haziran 2022
267
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
AFACAN PATİLER

    0538 726 95 85

Tüm ilanlarını göster

YAVRULARIMIZ KESİNLİKLE KENDİ ÜRETİMİMİZ OLAN SECERELİ IRK VE SAĞLIK GARANTİLİ ORJİNAL MALTESE YAVRULARIDIR

ANNE 2.5 kg BABA 3 kg YAVRUYU ZİYARET EDERKEN ANNE VE BABAYIDA GÖREREK YAVRUNUN YETİŞKİNLİK DÖNEMİNDEKİ ORTALAMA BÜYÜKLÜĞÜ İÇİN FİKİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

PİYASADAKİ YETİSKİNLİK DONEMİNDE 8 9 KİLOYA ULASAN MALTESE ADI ALTINDA VERİLEN YAVRULAR İLE KARISTIRMAYINIZ

YAVRULARIMIZ ASLA TÜY DÖKMEYEN HİPOALERJENİK TÜY YAPISINA SAHİP ALERJİNİZ VAR İSE GÖNÜL RAHATLIGI İLE BU IRKI KENDİNİZE DOST EDİNEBİLİRSİNİZ 

BAŞLANGIÇ PED EĞİTİMİ VERİLMİS OLAN BU GÜZEL BEBEKLERİMİZİ ZİYARET ETMEK İSTERSENİZ BEKLERİZ 

TÜRKİYENİN HER YERİNE GÖNDERİM MEVCUTTUR 

AYDIN MANİSA İZMİR İÇİ KAPIDA TESLİMAT YAPILIR 

(ÜCRETSİZ DEĞİLDİR)

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.