SAF IRK SAMOYED BEBİŞLER

  Saf ırk samoyed bebişler
  Saf ırk samoyed bebişler
  Saf ırk samoyed bebişler
  Saf ırk samoyed bebişler
  Saf ırk samoyed bebişler
  Sahiplendirme

  338763

  23 Eylül 2021

  184

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

MEHMET BOYASIZOGLU
Üyelik tarihi : Mart 2020

  0553 558 10 86

Tüm ilanlarını göster

Samoyed yavrularımız gün itibari ile 35 günlüktür

60.gününü tamamlayınca sahiplendirme yapılacaktır.

Yavrularımız saf ırktır ve ırkının bütün özelliklerini taşımaktadır

Ağız,burun,vücut yapısı,kuyruğu kusursuz güzelliktedir

Annesi şecerelidir ve yurt dışından gelmiştir

Babasının şeceresi yoktur o yüzden yavrular şecereli değildir

Yavrular ve anne Süper premium denilen üst sınıf yaş ve kuru mamalar ile beslenmektedir takviye vitamin ve mineralleri veteriner kontrolünde sağlanmaktadır

İç parazit, ilk karma aşısı,mikro çipleri takılıp ve pasaportu çıkartılıp o şekilde teslim edilecektir.

Yavrular sahiplendirme( 60.) Gününe kadar profesyonel şekilde eğitim almaktadır

Bunlar kısaca;

Yavrular 10. Gününden itibaren köpek müzikleri ile sosyal mentaliteleri geliştirilmektedir 

25.gününden itibaren cisim ve zemin tanıtma eğitimleri yapılmaktadır.ayrıca günlük kucağa alınıp alıştırma ve güneş banyosu yaptırılmaktadır 

35.gününden itibaren tuvalet eğitimleri ve kuru mama ve ek gıdaya başlanıp iç parazitleri yapılmıştır.

40 ve 45. Günden itibaren ilk karma aşısı yapılmıştır

Ve bütün bu eğitim programı 60. Gününe kadar  devam etmektedir ve yavrunun daha sosyal ve eğitime daha yatkın olmasını sağlamaktadır denenmiş test edilmiş uygulamalardır ve %100 sonuç alınmıştır

Daha detaylı bilgilendirme için iletişime geçebilirsiniz

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.