ORJİNAL TEA CUP MALTESE DİŞİ YAVRUMUZ

  • Orjinal tea cup maltese dişi yavrumuz
  • Orjinal tea cup maltese dişi yavrumuz
  • Orjinal tea cup maltese dişi yavrumuz
  • Orjinal tea cup maltese dişi yavrumuz
  • Orjinal tea cup maltese dişi yavrumuz
Sahiplendirme
385037
23 Kasım 2021
222
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
İLKER 1910

    0546 685 19 10

Tüm ilanlarını göster

MALTESE IRKI YAVRULARIMIZIN AŞILARI YAPILMIŞ SAĞLIK KARNELERİ MEVCUTTUR IRKININ EN İYİ TEMSİLCİLERİDİR TÜY DÖKMEZ KOKU YAPMAZ OLMASI POPÜLER BİR IRK OLDUĞUNUN KANITIDIR ERKEK VE DİŞİ YAVRULARIMIZ VARDIR RESİMLER YAVRULARA AİT OLUP TEMSİLİ DEĞİLDİR BU SEVİMLİ KÖPÜŞLERİ YENİMAHALLLEDE MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİP GÖREBİLİRSİNİZ EV ORTAMINDA VETERİNER KONTROLÜNDE BÜYÜYEN TEA CUP MALTESELERİMİZ İÇİN ŞEHİR DIŞINDAN GELEN MÜŞTERİLERİMİZE TÜRKİYE'NİN BÜTÜN İLLERİNDEN REFERANS VERİRİZ 15 YILDIR AYNI MAĞAZADA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ GOOGLE İLKER PETSHOP YAZARAK BİZLERİ ARAŞTIRIP SONRA ARAYABİLİRSİNİZ SAĞLIKLI VE BOL PATİLİ GÜNLER DİLERİZ

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.