Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

NADİR OLAN EN GÜZEL ERKEK KORE MALTESE

 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
 • Nadir olan en güzel erkek kore maltese
Sahiplendirme
Ankara / Çankaya / Yaşamkent Mah.
733916
18 Mart 2023
93
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek
Sahibinden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
AYHAN

  0532 523 31 98

Tüm ilanlarını göster

Veteriner hekim kontrolünde sağlık ve ırk garantili.

1.2.Karma aşısı olmuş, iç dış parazit uygulaması yapılmış.

Aşı karnesi ile birlikde teslim edilmekdedir.

Ev doğumu olan yavrularımızın başlangıç seciyesinde

çiş bezine çiş kaka alışkanlıkları vardır.

 

ÖNEMLİ NOT

 

Canlılarımız 21.Gün Viral Hastalıklara Karşı Sağlık

garantili.Para iadeli Olarak Bakanlık onaylı Sözleşme  

ve faturası ile teslim edilmekdedir.

Sizlerde kötü süpriz viral hastalıklı ölüm riskli ve melez

yavru almamak için yasal işletmelerle irtibata geçiniz.

ww.Petmode.com.tr 

 

Ankarada adrese teslim siparişleriniz alınır.

Ankara dışına ise Thy yada Anlaşmalı olduğumuz

Şehirler arası otobüs firmaları ile aynı gün garantili

teslimat sağlanmakdadır.

İş yerimizin Belediye izin ruhsatı

Tarım bakanlığı içyeri açma ruhsatı

Veteriner hekim çalıştırma izin belgeleri tamdır.

Yasal bir işletmeyiz ve bünyemizde

VETERİNER KLİNiĞİMİZ & PET SHOP Eğitim,Üretim,Pansiyon,Kreş

hizmetlerimiz mevcutdur.

 

 

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.