MİNYATÜR PİNSCHER BEBEKLERİMİZ

  Minyatür pinscher bebeklerimiz
  Minyatür pinscher bebeklerimiz
  Minyatür pinscher bebeklerimiz
  Minyatür pinscher bebeklerimiz
  Minyatür pinscher bebeklerimiz
  Sahiplendirme

  305543

  24 Temmuz 2021

  382

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Sahibinden

  Köpek / Pinscher (Minyatür)

OSMAN ÇELİK
Üyelik tarihi : Mayıs 2018

  0532 317 19 19

Tüm ilanlarını göster

!! LÜTFEN MESAJLA DEĞİL ARAYARAK İLETİŞİME GEÇİP, BİLGİ İSTEYİNİZ ve AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMAYI SONUNA KADAR OKUYUNUZ!!!

 

•Aile ortamımızda, türünün en iyi ve en sağlıklı örneklerinden olan anne ve babaya sahip, Ev ortamında ailemizin diğer köpekleriyle sosyal olarak büyüyen show line kan hattından olup, kendi türlerine göre nadir bulunan daha sakin karakterlere sahip olan ve gelecek vaat eden, mikrochipli, eşsiz güzellikteki Pinscher bebeklerimiz, doğru şartlarda, sevgi ve gerekli ilgi ile büyüyecekleri BİLİNÇLİ ve ŞANSLI ailelerini bekliyorlar.

Anne: Çiko

Baba: Herkül

**Önemli Not: Bir köpeği sahiplenmeden önce, sahiplenmeyi düşündüğünüz köpek ırkı ve beraberinde getireceği sorumluluklar hakkında lütfen araştırıp bilgi edininiz. Ailenize, eşya veya oyuncak değil; duyguları, ihtiyaçları olan ve beraberinde büyük sorumluluklar getirecek bir canlı kattığınızı lütfen unutmayınız. Bu yüzden bilinçsiz aile ve bireylere yavru vermiyorum. Cins köpek derdinde olmayıp, edineceği köpeğe layıkı ile bakacak bilinçli aile ve bireylerede farklı şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

 

instegramdan bizi takip edip ailemizle tanışmak isterseniz sayfamıza bekleriz.  pinscher_puppies

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.