Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

MALTİPOO YAVRULARIMIZ BELGELİ HER İLE AYNI GÜN TESLİM

  • Maltipoo yavrularımız belgeli her ile aynı gün teslim
  • Maltipoo yavrularımız belgeli her ile aynı gün teslim
  • Maltipoo yavrularımız belgeli her ile aynı gün teslim
  • Maltipoo yavrularımız belgeli her ile aynı gün teslim
  • Maltipoo yavrularımız belgeli her ile aynı gün teslim
Sahiplendirme
Ankara / Etimesgut / Bağlıca Mah.
784076
25 Mayıs 2023
123
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Maltipoo
FENOMEN PETSHOP

    0535 970 27 40

Tüm ilanlarını göster

===FENOMEN PETSHOP== ANKARA

BAĞLICA MAHALLESİ ETİMESGUT BULVARI NO 55/3 ETİMESGUT ANKARA VETERİNER HEKİM KONTROLLERİ İÇ PARAZİTLERİ AŞILARI YAPILMIŞ VETERİNER HEKİM TARAFINDAN KARNESİNE İŞLENMEKTEDİR MUAZZAM GÜZELLİKTE OLAN YAVRULARIMIZ YETERİNCE ANNE SÜTÜ ALMIŞ WC EGİTİMLİ :WHATSAPP HATTIMIZDAN YAVRULARIMIZI CANLI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ...ANKARA DIŞI GÖNDERİM İMKANIMIZ MEVCUTTUR...EĞİTİMLİ UYSAL GÖRÜLMEYE DEĞER ULTRA KALİTE OLUP YENİ YUVALARINA GİTMEYE HAZIR...YAVRULARIMIZ SAFKAN OLUP BELGELİ TESLİM EDİLMEKTEDİRLÜTFEN KIRMA BELGESİZ YETKİSİZ VS SATANLARLA KIYASLAMAYIN MEMNUNİYETİNİZ MUTLULUĞUMUZDUR FENOMEN PET SHOP 20 YILDIR SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ YAVRULARIMIZI MAGAZAMIZDA GÖRMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GECİNİZ . 05359702740 365 GÜN HER SAAT YAVRU SAHİPLENEBİLİRSİNİZNOT ÜCRETSİZ DEGİLDİR . ANKARA İÇİ EVE TESLİM EVE TESLİM EDİLİR

WHATSAPP:05359702740

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.