KIF FCI ULUSLARARASI ŞECERELI SAFKAN TEACUP MALTESE

  • Kıf fcı uluslararası şecerelı safkan teacup maltese
  • Kıf fcı uluslararası şecerelı safkan teacup maltese
  • Kıf fcı uluslararası şecerelı safkan teacup maltese
  • Kıf fcı uluslararası şecerelı safkan teacup maltese
  • Kıf fcı uluslararası şecerelı safkan teacup maltese
Sahiplendirme
360296
17 Ekim 2021
719
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
SELEN EREN

    0533 290 85 25

Tüm ilanlarını göster

● Ev ortamında baktığım 10.09.2021 doğumlu KIF/FCI uluslararası şecereli bebeklerim günü geldiğinde yeni ailelerine kavuşacaklardır.

● Anne baba gorseli ilanda paylaşılmıştır. Anne 2 kg , baba 1.5 kg kore kan olup bebekler maksimum 2 kg olur. Bebekler micro teacup boyutundalardirlar. 

● Veteriner kontrolleri yapılmıştır. 

● Cip uygulamasi yapılmıştır.

●Bebekler secereli olarak teslim edilip, secere devri yapılacaktır.

● İç-dış parazit uygulamaları ve günü gelen aşıları yapılmıştır.

● Tuvalet eğitimini vermekteyim. Çiş pedine alışkındır.Çis ve kaka egitim sorunu yaşamazsınız.

● Bebekler 1. Sınıf kaliteli mama ile beslenilmekte, probiyotik ve vitamin desteği verilmektedir.

● Başka köpeklerle hatta baska insanlarla bile temas etmemektedir. Steril, temiz ev ortamımızda bizimle birlikte yaşamaktadırlar. Bu nedenle olusabilecek viral hastaliklardan korunmus olmaktadir. İlerde saglik sorunlari ile uğraşmazsiniz.

● Sosyalizasyon ve dış seslere alıştırma eğitimi vermekteyim.

● instagram adresimiz maltese.minidogs 'dur. Bebeklerin ve ailesinin geçmiş soylarının ayrıntılı fotoğraflarına bakabilirsiniz.

● Telefon veya whatsapp mesaj yolu ile bilgi alabilirsiniz.Anne baba fotoları ilanda da paylaşılmıştır ancak dileyene anne baba ve bebeklerin ayrıntılı fotoğrafı ayrıca atılacaktır.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.