Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

IRK GARANTİLİ YORKSHİRE TERRİER

  • Irk garantili yorkshire terrier
  • Irk garantili yorkshire terrier
  • Irk garantili yorkshire terrier
Sahiplendirme
İzmir / Kemalpaşa / 75.Yıl Cumhuriyet Mah.
74877
02 Kasım 2019
3.097
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Üreticiden
Köpek
Terrier (Yorkshire)
GÖKMEN ELMALI

    0533 495 53 07

Tüm ilanlarını göster

2007 yılından itibaren Tarım İl standartlarına uygun, ruhsatlı bir şekilde, Star Dogs Kennel ismi altında hizmet vermektedir. Çiftliğimizde bulunan anne, baba ve yavruların tüm gerekli sağlık uygulamaları lisanslı veteriner hekim kontrolünde, düzenli olarak yapılmaktadır. Çiftliğimizin mutfak, barınak, doğumhane ve diğer elemanlarının temizliği her gün gerçekleştirilmektedir. Anne ve baba köpeklerimiz her gün, günlerini ırklar için özel ayrılmış bahçelerinde geçirmektedir.

Özenle seçtiğimiz, ırk özellikleri ve sağlık konusunda garanti verdiğimiz Yorkshire Terrier yavrularımız sizlere yönetmeliğe uygun olarak 8 haftalık teslim edilmektedir. Bu süreç içerisinde yavrularımızın parazit uygulamaları ve ilk aşıları yapılmakta, yavru yeterli anne sütünü aldıktan sonra kuru mamaya alıştırıldıktan sonra yeni sahiplerine ulaştırılmaktadır. İlanda görmüş olduğunuz fotoğraflar gerçek yavrularımıza aittir.

Yavrunuzu yerinde görerek, bağ kurarak tanıyarak seçmeniz için sizi çiftliğimize davet ediyoruz. İsteğiniz dahilinde video ve fotoğraf gönderebilir, görüntülü konuşma desteği ile yavrularımızı size gösterebiliriz.

Star Dogs Kennel Ailesi

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.