FCI KIF ŞECERELİ CAVALİER KİNG CHARLES YAVRULARI

  • Fcı kıf şecereli cavalier king charles yavruları
  • Fcı kıf şecereli cavalier king charles yavruları
  • Fcı kıf şecereli cavalier king charles yavruları
  • Fcı kıf şecereli cavalier king charles yavruları
  • Fcı kıf şecereli cavalier king charles yavruları
Sahiplendirme
384204
22 Kasım 2021
133
3 - 6 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Cavalier King Charles
AREFS PRİDE

    0532 234 38 54

Tüm ilanlarını göster

FCI / KIF SECERELİ ( SOY AĞACI ) BELGELİ ,GERÇEK IRK GARANTİLİ ORJİNAL CAVALİER KİNG CHARLES EV YAVRULARIAnne,baba ve yavrular doğdukları günden itibaren veteriner hekim kontrolünde hijyen ev ortamda ilgi ve sevgi ile bakilmakta olan sosyal sevecen ev bebekleridir. Bebeklerin doğdukları günden itibaren vitamin takviyeleri özenle yapılmış premium serisi mamalarla beslenmis iç parazit uygulamaları ve günü gelen asiları yapılmış olup, sağlık karnesi çıkmış olarak sahiplendiriyoruz Doğru, bilinçli ve sağlıklı eşleşme sonucu dünyaya gelen yavrulardan sonra gerçekten çok zahmet ve bilgi isteyen bir yavru ve anne bakım süreci başlıyor.bu çalışma seçkin, safkan ve sağlıklı yavruların elde edilmesi için verilen bir uğraşdır. Her yıl on binlerce köpek, taşıdığı genetik hastalıklar yüzünden ölüyor, sakat kalıyor Anne ve baba genetik hastalık taşımayan evimizdeki kendi köpeklerimizdir. Yavrularımız rastgele veya sokakta yada çiftliklerin bir çoğundaki sağlıksız koşullarda, elde edilen yada kaçak yollardan yurdumuza getirilen merdiven altı üretimi değillerdir çiftlik veya petshoplarla sakın kıyaslamayın! Almak istediğiniz yavrunun ortalama 15 yıl hayatınızda yerini alıp evin bir ferdi olacağını unutmamalısınız Bizim için önemli olan bir hususta yavrumuzun hayatını ilgi ve sevgi ile rahat bir yuvada sürdürebilecek olmasıdır Onlara iyi bir aile garantisi vermek bizim ilk hedefimiz ve yavrumuzunda aileye sorun degil mutluluk getirmesini , uzun yillar aile breyi olmasını hedefliyoruz

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.