Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

FCI/KIF ŞECERELİ CAVALİER KİNG CHARLES SPANİEL YAVRULARIM

  • Fcı/kıf şecereli cavalier king charles spaniel yavrularım
  • Fcı/kıf şecereli cavalier king charles spaniel yavrularım
  • Fcı/kıf şecereli cavalier king charles spaniel yavrularım
  • Fcı/kıf şecereli cavalier king charles spaniel yavrularım
  • Fcı/kıf şecereli cavalier king charles spaniel yavrularım
Sahiplendirme
İstanbul / Bakırköy / Zuhuratbaba Mah.
684138
27 Aralık 2022
595
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Cavalier King Charles
ROYAL CAVALİERS

    0539 667 69 25

Tüm ilanlarını göster

Merhaba

Fci/Kif secereli 8 Kasım doğumlu yavrularım sağlıklı, oldukça hareketli ve sakin mizaçlı sevecen bir ırk özelliğine sahiptir.

Federation Cynologique İnternationale / Köpek Irkları Federasyonuna kayıtlı üreticiyim. Bilim ve etik kurallarını önemseyerek baktığım evde beraber yaşadığım 1 kedim ve 2 köpeğimden birinin yavrularıdır. Anne baba şampiyonluklara sahip ırk özelliklerine uygun mizaç,anatomi,davranışa sahip sağlıklı köpeklerdir. Anne gebelik öncesinden başlayarak ; gebelik , doğum ve yavru bakımı sürecinde düzenli olarak veteriner hekim kontrolleri , gerekli bakımları eksiksiz yapılmıştır. Irk hastalıkları yönünden ultrasonografik ve mr kontrolü yapılıp herhangi bir kalıtsal hastalığı yoktur.

2 dişi 2 erkek yavrularımın iç ve dış parazit uygulamaları 1.Karma ve 2. Karma aşıları yapılmış olup mikroçipi takılmış petpasaportu hazırdır.

Yavrular için biz herşeyi doğru ve eksiksiz yaptık , devamında da sizlerinde sağlayacağına inanıyoruz. Sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.

Teşekkürler.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.