Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

EN İYİ ANATOMİ EXOTİC İNGİLİZ BULLDOG BEBEKLER

  • En iyi anatomi exotic ingiliz bulldog bebekler
  • En iyi anatomi exotic ingiliz bulldog bebekler
  • En iyi anatomi exotic ingiliz bulldog bebekler
  • En iyi anatomi exotic ingiliz bulldog bebekler
  • En iyi anatomi exotic ingiliz bulldog bebekler
Sahiplendirme
Bursa / Mudanya / Güzelyalı Yalı Mah.
626779
05 Ekim 2022
646
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Bulldog
NİLGÜN SEYMEN

    0531 601 60 19

Tüm ilanlarını göster

İngiltere'den gelen Türkiye'de tek olan önemli kan hattına sahip erkeklerimizin Türkiye'deki İlk bebekleri..

 

Baba Blue Merle Carrying Chocolate 

Anne kahve beyaz 

Bebekler Fawn Coco ve Sable 

 

Baba İngiltere'de kendini kanıtlamış dünya çapındaki iki önemli kan hattına sahip ..covboy ve shrinkabulls 

 

Anne Kendi soyum olup bebekler 4.cu nesilimdir..

 

Anne Baba ve bebekler ev ortamında profesyonel yetiştirme şeklinde bakılmaktadır..

 

Bebeklerimizin sağlık uygulamaları veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır..Parazit  uygulamaları ve İlk aşıları yapılmış olup kimlikleri ile teslim edilecektir..

Kısmı Tuvalet eğitimi başlangıcı mevcuttur

İngiliz Bulldog ırkı insanlara ev ortamında olmayı sever..12 aya kadar haraketli ve sonrasında köşe yastığı gibidir..

11 yıllık yetiştiricilik deneyimin ile ev ortamında çocuklar ve aile ortamına en uygun ırklardan İlk 5 girecek bir ırktır..Şehir efsanesi olan salye problemi yok denecek derecededir.. yürüyüş sonrası veyaz aylarında su içme sonrası oda bazen  hafif derecede yapar.. Rahatsızlık verecek boyutta değildir..

Bağda bahçede boynuna zincir takılacak depoda garajda  bakıcak kişiler lütfen aramasın..

Köpek sahibi olmak evlat edinmek gibidir..Bir heves değil ömür boyu nefes için edinilmelidir..

Dilerseniz yavrularımızı görüntülü sohbet ile gorebilirsiniz..

Detaylar için lütfen arayınız..

Instagram @nilgun.seymen.3

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.