DEV PRESA CANARİO YAVRULARIMIZ

  Dev Presa Canario Yavrularımız
  Dev Presa Canario Yavrularımız
  Dev Presa Canario Yavrularımız
  Dev Presa Canario Yavrularımız
  Dev Presa Canario Yavrularımız
  Sahiplendirme

  69990

  07.10.2019

  910

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

  Presa Canario

İBRAHİM DENE
Üyelik tarihi : Ekim 2019

  0552 476 84 16

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

DEV PRESA CANARİO YAVRULARIMIZ IRK VE SAĞLIK GARANTİLİDİR. HER İLİMİZE 1 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE SORUNSUZ TESLİM EDİLİR.

IRKININ TÜM ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYAN SAFKAN YAVRULARI SİZ DEĞERLİ SAHİPLERİNİN HAYATINA DAHİL OLMADAN ÖNCE PARAZİT TEDAVİLERİ YAPILMIŞ, GÜNÜ GELEN AŞILARI YAPILMIŞ, KARNE VE KİMLİKLERİNE İŞLENMİŞ BİR ŞEKİLDE SİZLERE SUNUYORUZ.

YAVRULARIMIZIN DETAYLI VİDEOSU SİZLERE ÖZEL SADECE SİZİN BİLGİLERİNİZE GÖRE CANLI OLARAK ÇEKİLMEKTEDİR.

KAMPANYA BOYUNCA YAVRULARIMIZIN 15 PARÇADAN OLUŞAN TEMEL İHTİYAÇ SETİ 500 TL yerine yavruyu bizden ALANLARA ÖZEL İNDİRİM 250 TL! 1)-5 kg mama 2)-Mama kabı 3)-Su kabı 4)-Tasma 5)-Vitamin 6)-Çiş eğitim damlası 7)-Kemik (diş kaşıntısı için) 8)-Şampuan 9)-Kuru şampuan 10)-Tarak 11)-Tasma aksesuarı 12)-Taşıma kafesi 13)-Konserve mama (2 adet) 14)-Yatak 15)-Oyuncak

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.