DEV DOBERMAN ADRESİNİZE KADAR GETİRİP TESLİM EDİYORUZ

  • Dev doberman adresinize kadar getirip teslim ediyoruz
  • Dev doberman adresinize kadar getirip teslim ediyoruz
  • Dev doberman adresinize kadar getirip teslim ediyoruz
  • Dev doberman adresinize kadar getirip teslim ediyoruz
  • Dev doberman adresinize kadar getirip teslim ediyoruz
Sahiplendirme
İstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
1051144
11 Temmuz 2024
58
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Doberman
BURAK ÖZBAKIR

    0541 637 86 79

Tüm ilanlarını göster

MERHABALAR ÖNCELİKLE ÇİFLİĞİMİZ TARIM BAKANLIĞI ONAYLI VE RUHSATLIDIR YAVRULARIMIZIN HEPSİ VETERİNER KONTROLÜNDE MİKRO CİPLİ VE AŞILI ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR ÇİFLİĞİMİZİ 7/24 ZİYARET EDİP KAHVEMİZİ İÇİP YAVRULARIMIZI SEVEBİLİRSİNİZ YAVRULARIMIZ MİNUMUM 50 MAXSİMUM 90 GÜNLÜK VE SAFKANLARDIR YAVRULARIMIZIN HEPSİ 1 HAFTA SAĞLIK GARANTİLİ VE ÖMÜR BOYU IRK GARANTİLİDİRLER KURDUĞUMUZ GÜVENLİ SİSTEM VE ALT YAPI SAYESİNDE TÜRKİYE GENELİNDE KAPIDA ÖDEME MEVCUTTUR UNUTMA BİZLER OLDUĞUMUZ SÜRECE YAVRULARIMIZ SİZLERE BİR NEFES KADAR YAKIN ARA GELSİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ÖDERSİN!

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.