DAHA İYİSİ YOK GERÇEK MALTİPOO YAVRULARIMIZ GÜNCEL ANK

  • Daha iyisi yok gerçek maltipoo yavrularımız güncel ank
  • Daha iyisi yok gerçek maltipoo yavrularımız güncel ank
  • Daha iyisi yok gerçek maltipoo yavrularımız güncel ank
  • Daha iyisi yok gerçek maltipoo yavrularımız güncel ank
  • Daha iyisi yok gerçek maltipoo yavrularımız güncel ank
Sahiplendirme
Ankara / Etimesgut / Bağlıca Mah.
1051713
10 Temmuz 2024
36
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Köpek
Terrier (Maltese-Malta)
FENOMEN PETSHOP

    0535 970 27 40

Tüm ilanlarını göster

===FENOMEN PETSHOP=== PET-ÇİFTLİK-

BAĞLICA MAHALLESİ ETİMESGUT BULVARI NO 55/3 ETİMESGUT/ANKARA VETERİNER HEKİM KONTROLÜNDE İÇ PARAZİTLERİ AŞILARI YAPILMIŞ VETERİNER HEKİM TARAFINDAN ÇİPLİ KARNESİNE İŞLENMEKTEDİR.SAĞLIK VE IRK ĞARANTİLİ MUAZZAM GÜZELLİKTE OLAN YAVRULARIMIZ YETERİNCE ANNE SÜTÜ ALMIŞ WC EGİTİMLİ OLARAK TESLİM EDİLMEKTEDİR...WHATSAPP HATTIMIZDAN YAVRULARIMIZI CANLI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ...ANKARA DIŞI GÖNDERİM İMKANIMIZ MEVCUTTUR...EĞİTİMLİ UYSAL GÖRÜLMEYE DEĞER ULTRA KALİTE OLUP YENİ YUVALARINA GİTMEYE HAZIR...YAVRULARIMIZ SAFKAN OLUP TARIM BAKANLIĞI BELGELİ TESLİM EDİLMEKTEDİRLÜTFEN KIRMA BELGESİZ YETKİSİZ VS SATANLARLA KIYASLAMAYIN!!!MEMNUNİYETİNİZ MUTLULUĞUMUZDUR... FENOMEN PETSHOP 20 YILDIR SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYAR... YAVRULARIMIZI MAĞAZAMIZDA GÖRMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...365 GÜN HİZMETİNİZDEYİZ YAVRUYU ALDIKTAN SONRA DESTEGİMİZ DEVAN ETMEKTEDİR...NOT:ÜÇRET BİLGİSİ İÇİN İLETİŞE GEÇEBİLİRSİNİZ !!!

ANKARA İÇİ EVE TESLİM ...

HER İLE AYNI GÜN SORUNSUZ GÖNDERİM

WHATSAPP : 05359702740

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.