AYI SURAT, KALIN PATİ, A CLASS POMERANİAN YAVRUMUZ

  Ayı surat, kalın pati, a class pomeranian yavrumuz
  Sahiplendirme

  262720

  19 Haziran 2021 09:24

  887

  3 - 6 Aylık (Yavru)

  Dişi

  Üreticiden

  Sorunuz / Bilinmiyor

PET STATİON
Üyelik tarihi : Nisan 2021

  0553 825 71 02

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

AYI SURAT CİNSİNİN EN KALİTELİ ÖRNEKLERİNDEN POMERANIAN YAVRUMUZUN GÜNÜ GELEN AŞILARI, PARAZİT UYGULAMASI YAPILMIŞTIR. TUVALET İHTİYACINI ÇİŞ PEDİNDE GİDERMEKTEDİR. GAYET ENERJİK, DİĞER PETLERLE VE İNSANLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİDİR. BU IRKTA 5 AY İLE 12 AY ARASI ÇİRKİNLİK EVRESİDİR BU EVREYE GİRMEYEN YAVRULARIN BÜYÜRKEN İSKELET YÜZ YAPISININ NASIL GELİŞECEĞİ ÖNGÖRÜLEMEMEKTEDİR. YAVRUMUZ 6 AYLIK OLMAK OLMASINA RAĞMEN KESİNLİK BURUN-AĞIZ HATTINDA BİR BOZULMA YOKTUR. DİŞİLER ARASINDA NADİR OLARAK BU KADAR BASIK BURUNLU ÖRNEKLERLE KARŞILAŞILMAKTADIR. TEDDY FACE OLACAĞINI GARANTİ EDEBİLECEĞİMİZ BİR YAVRUDUR. YAVRUMUZUN SAĞLIK GARANTİSİ VE SÜRESİZ IRK GARANTİSİ VARDIR. ANKARA VE İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM, DİĞER İLLERE GÜVENLİ GÖNDERİM İLE TESLİM YAPILMAKTADIR. SAHİPLENME İŞLEMİNDEN SONRA EĞİTİMLERİNİ MUHAFAZA ETMEK VE İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE İLERLETMEK İÇİN EKİBİMİZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ SÜRESİZ DEVAM EDECEKTİR. 

İlanlarımızdaki bütün yavrularımız kendi üretimimizdir. Minik dostlarımıza tecrübemizin verdiği profesyonelliğin ve içimizdeki sevginin sıcaklığının harmanlandığı sevgi dolu, özgür bir ortamda ev sahipliği yapmaktayız. Anne sütünden erken ayrılan köpeklerde fiziksel, zihinsel ve metabolik gelişimin sağlıklı olmadığının farkındayız bu sebeple yavrularımızı anne sütünün salgılanmayı sürdürdüğü ilk 8 hafta boyunca kesinlikle annelerinden ayırmamaktayız.  Yurt dışından getirilen anne ve babasının karakterini ve psikolojik durumunu, ırk standartlarında olup olmadığını bilmediğiniz yavruların büyüdüğünde nasıl bir hale bürüneceğini bilemeyeceğinizden anne ve babalarını görmediğiniz yavruları sahiplenmeniz madden ve manen mutsuz olmanıza sebebiyet verebilir.

Kendi beklenti ve imkanlarınız doğrultusunda doğru ırk seçimi hem sizin hemde sahipleneceğiniz ve sorumluluğunu alacağınız minik dostumuzun mutluluğu için en önemli noktalardan biridir. Konuyla alakalı sorularınız ve merak ettikleriniz ile ilgili olarak irtibat numarasından bize ulaşabilir, ücretsiz ırk danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsin.

Bu işi yapmamızdaki en büyük motivasyonumuz olan gülen yüzlerini görmeniz için sizi de en kısa sürede PET STATION’da ağırlamaktan mutluluk duyarız..

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.
Bu ilanı 887 kişi görüntüledi ve 52 kişi 'den mesaj aldı. (Mesaj sayısı Nisan 2021 sonrasını ifade etmektedir)

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.