Yeni ürünümüz PETCİL'i keşfettiniz mi?

ANNE ALTINDAN SAF KAN MİNİ BOY VE BASIK BURUN

 • Anne altından saf kan mini boy ve basık burun
 • Anne altından saf kan mini boy ve basık burun
 • Anne altından saf kan mini boy ve basık burun
 • Anne altından saf kan mini boy ve basık burun
 • Anne altından saf kan mini boy ve basık burun
Sahiplendirme
Zonguldak / Merkez / İncivez Mah.
530437
05 Haziran 2022
153
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek
Sahibinden
Köpek
Shih-Tzu (Şitsu)
MURAT KISAKÜREK

  0552 621 06 42

Tüm ilanlarını göster

BUGÜN DAHA DA İNDİRİMDE !... SADECE ERKEK MEVCUTTUR. AÇIK TON OLAN ERKEK YAVRUMUZDUR. Günü gelen aşıları (1.Karma VE 2.Karma dahil) yapılmıştır. Karneli teslim edilecektir.Yavrularımız ev ortamında doğmuş ve büyütülmüştür. Yazak koruma petine wc eğitilidir. 23.03.2022 doğumlu  oğlumuz. Ayrıntılı farklı resim ve video isteyebilirsiniz. Tüm illere gönderim veya isteğiniz halinde elden teslim edilir. Maksimum yetişkin hali 3.0 - 3.5 kg kilo durumuna göre olacaktır. Mini boydur

Shih Tzu Köpek Irkı Genel Özellikleri

 • Anavatanları Çin’dir.
 • Küçük köpek ırklarındandır. Ağırlıkları 4 kilodan 7 kiloya kadar çıkabilir. Yetişkin Shih Tzular’ın yükseklikleri ise 20 santimden başlayarak 28 santime kadar olabilir.
 • Uzun tüylü köpeklerdir. Tüy bakımı özen istese de Shih Tzular çok az tüy dökerler.
 • Soğuk havalardan etkilenirler. O yüzden ev dışında yaşamaları pek de mümkün değildir.
 • Boyutlarının aksine çok cesur hayvanlardır.
 • Sahipleriyle iyi ilişkiler kurup onları koruma eğilimdedirler.
 • Zeki, meraklı ve dikkatli köpeklerdir.
 • İnatçı bir karakter yapıları vardır.
 • Çok enerjik ve çok hareketli canlılardır.
 • Oldukça oyuncu ve neşelidirler.
 • Gürültücü köpeklerdir, sık sık havlarlar.
 • Diğer köpek cinslerine göre mama seçme konusunda titizdirler.
 • Genellikle sosyal ve cana yakın hayvanlardır ama sinirlendiklerinde ya da tehlike hissettiklerinde agresif davranışlar sergileyebilirler.
 • 15 yıl kadar yaşarlar.
DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.