ANKARA MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ

  ANKARA MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ
  ANKARA MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ
  ANKARA MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ
  ANKARA MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ
  Sahiplendirme

  181929

  21.11.2020

  1.807

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Sahibinden

  Terrier (Maltese-Malta)

İLKER 1910
Üyelik tarihi : Nisan 2020

  0546 685 19 10

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

MALTESE TERRİER YAVRULARIMIZ KORE KANI OLUP IRKININ EN İYİSİDİR ORJİNAL MALTESE ANNE 1800 gram BABA 2300 gram GÜNÜ GELEN AŞILARI YAPILMIŞ SAĞLIK KARNELERİ MEVCUTTUR 15 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İYİ HİZMET VERMEK ORJİNAL YAVRULAR SAHİPLENDİRMEK BİZLERİ MUTLU EDİYOR ALACAĞINIZ YAVRULARI MAĞZAMIZDA GÖREBİLİR ŞEHİR DIŞINDAN GELMEK İSTEYENLER GÖTÜNTÜLÜ ARAYIP SEÇEBİLİR VE TÜRKİYENİN BÜYÜN İLLERİNDEN REFERANS VEREREK GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ... MAGAZAMIZ ANKARA YENİMAHALLEDE MİNİK DOSTLARINIZI GÖRMEYE ÇAYIMIZI KAHVEMİZİ İÇMEYE BEKLERİZ EVCİL DOSTLARINI BİZLERDEN SAHİPLENEN MÜŞTERİLERİMİZE TÜM GEREKLİ MALZEMELERİNDE MAMA TASMA EV OYUNCAK VS GİBİ ÜRÜNLERDE %50 İNDİRİM UYGULUYORUZ... SİPARİŞ ÜZERİNE ARADIĞINIZ TÜM IRK KEDİ VE KÖPEK IRKLARI GETİRİYORUZ BİZLERİ İNSTAGRAMDAN TAKİP EDEBİLİR SAYFAMIZI İNCELEYEBİLİRAİNİZ... İnstagram: petshopankara06. MEMNUNİYETİNİZ MUTLULUĞUMUZDUR SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.