2,50 AYLIK DİŞİ SAFKAN ORJİNAL KIZIMIZ PENA

  2,50 aylık dişi safkan orjinal kızımız pena
  2,50 aylık dişi safkan orjinal kızımız pena
  2,50 aylık dişi safkan orjinal kızımız pena
  2,50 aylık dişi safkan orjinal kızımız pena
  2,50 aylık dişi safkan orjinal kızımız pena
  Sahiplendirme

  199639

  23 Ocak 2021

  419

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Dişi

  Üreticiden

ERTAN YILDIZ
Üyelik tarihi : Ocak 2021

  0532 419 78 25

Tüm ilanlarını göster

@yavrupatiler e hoş geldiniz.

Şu andan itibaren profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Güvenimizi referanslarımızla görmeniz için bizi instagram sayfamızdan takip edin.

Referansları olmayanlardan sahiplenirken lütfen kaparo konusunda dikkatli olalım.

60.000 kişiye yakın takipçi

12.000 den fazla sahiplendirme

5. yılımızda büyüyen ekibimizle

Markamızı beraber büyüdük ve kurumsallaştırdık.

Yavru ve yetişkinlerimiz hem ırk garantilidir, hem de sağlık garantilidir.

 Hepsinin ilk aşıları yetkili lisanslı veteriner hekimlerimizce yapılmışdır.

Hepsinin tuvalet eğitimi başlangıcı tamamlanmıştır.

Bu yavrumuzun da ilk aşıları yapılmış olup

Sağlık kontrolleriyle tuvalet başlangıç eğitimi verilmiştir.

&

Hayvan sever köpek dostlarımızı seçkin firmalardan güvenilir yerlerden almalarını önerir,

@yavrupatiler olarak bizi tercih eden tüm değerli müşterilerimizi memnun etmek için,

 Güçlü kadromuzla her zaman hizmet etmeye memnuniyetle devam ediyoruz.

 &

Şehir dışı mesafeler için THY aracılığı ile ”canlı hayvan taşımacılığı” birimiyle hem sağlıklı ve hem de en güvenilir şekilde ulaştırmaktayız.

Tüm yavrularımız pasaportlu ve karnelidir.

&

Teslim sonrası da ekibimiz iletişimde kalmaya devam etmekte, durum kontrolü yapmaktadırlar.

Merak ettiğiniz tüm sorularınızı ilan da bulunan iletişim numarasını arayarak ya da WHATSAPP üzerinden sorabilir danışabilirsiniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.