1 YAŞINDA BEYAZ GOLDEN RETRİEVER SAHİPLENDİRİLECEKTİR

  • 1 yaşında beyaz golden retriever sahiplendirilecektir
  • 1 yaşında beyaz golden retriever sahiplendirilecektir
  • 1 yaşında beyaz golden retriever sahiplendirilecektir
  • 1 yaşında beyaz golden retriever sahiplendirilecektir
  • 1 yaşında beyaz golden retriever sahiplendirilecektir
Sahiplendirme
Isparta / Atabey / İslamköy Köyü
1013317
16 Mayıs 2024
48
1 Yaşında
Dişi
Sahibinden
Köpek
GÖKSEL FİLİZFİDAN

    0505 004 07 02

Tüm ilanlarını göster

Köpeğimiz 1 yaşında beyaz renkli çok hareketli oyun canlısı bir köpektir.

Şehir değişikliği nedeniyle mecburiyetten sahiplendirmek zorunda kaldık. Bulunduğu ortamı koruyucu özelliği vardır. 

22.05.2023 doğum tarihidir.

Pasaportu, kimliği ve aşı karnesi mevcuttur.

Çiplidir.

Kuduz aşıları dahil tüm iç dış parazit aşıları eksiksiz, zamanında yapılmıştır.

Dişidir. 

Herhangi bir ücret talebimiz yoktur. Tek isteğimiz iyi bakacak birisine sahiplendirmektir.

Gerçekten güven veren kişilere sahiplendirilecektir. Sahiplenecek olan kişinin bakacak yeri ( bahçeli müstakil ) evinin olması gerekiyor. Bahçede bakıldığı için Tuvalet eğitimi yoktur.

Çip bilgileri sahiplenecek olan kişinin üzerine geçirilecektir.

Çok havlayan çevreyi rahatsız edecek bir köpek değildir. Yabancı kişilere bir kaç havlama yapar ve susar.

Yer: Isparta / İslamköy

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.