YAVRU HAMSTER EVDE BAKILMIŞ SİZİN İÇİN ÖZEL

  Yavru Hamster Evde Bakılmış Sizin İçin Özel
  Sahiplendirme

  101590

  16.03.2020

  89

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

  Kemirgen

  Hamster

ABDULLAH ORMANCI
Üyelik tarihi : Haziran 2019

  0551 948 92 59

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

Evinizde bir canlı olsun mu istiyorsunuz ?

Yanlız misiniz ?

Sevimli ve Sadık Minik Dostlar Her Zaman Yardımınıza koşar.

Beslemesi çok kolay, kemirgen ve tatlı hayvanlarımızı sizin için üretiyoruz ve ayni zamanda besliyoruz kendi yavrumuz gibi.

 

Hamsterınıza vereceğiniz meyvelerin başında,

yaban mersini, muz, çilek, armut, kavun, karpuz vb.

Sebzeler ise;

brokoli, ıspanak, mısır, kabak, havuç, havuç yaprakları, marul, bezelye vb.

Protein Kaynaklı Besinler

Hamsterlar, meyve ve sebzenin dışında haşlanmış tavuk, balık, yağsız sade yoğurt, pişmiş yumurta sarısı, yağsız peynir gibi yiyecekleri oldukça fazla severler. Bu yiyecekler, hamsterın doğal beslenmesini sağlayarak gelişimini hızlandırabilirsiniz.

Kesinlikle Vermemeniz Gereken Besinler

Sarımsak, turunçgiller, ananas, kivi, domates, soğan, sarımsak, patlıcan, domates yaprağı, acı biber, aysberg marulu, elma, vişne ve turunçgil çekirdekleri, şeker, çikolata, yağlı, tuzlu ve baharatlı yiyecekler, çiğ tavuk ve balık gibi yiyecekler kesinlikle verilmemeli.

 

 

Sizde Bu Hamstera Sahip mi olmak istiyorsunuz?

O zaman bize WhatsApp'tan ulaşın ve sizin de SETİNİZ olsun.

YER: İSTANBUL - KARTAL

İSTANBUL İÇİ KARGO

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.