KASIM BEBEKLERİ HOLLANDA TEDDY LOP TAVŞANI

  KASIM BEBEKLERİ HOLLANDA TEDDY LOP TAVŞANI
  KASIM BEBEKLERİ HOLLANDA TEDDY LOP TAVŞANI
  KASIM BEBEKLERİ HOLLANDA TEDDY LOP TAVŞANI
  KASIM BEBEKLERİ HOLLANDA TEDDY LOP TAVŞANI
  Sahiplendirme

  Ankara / Yenimahalle / İnönü Mah.

  39266

  07.11.2018

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Üreticiden

  Kemirgen

Görkem Ak
Üyelik tarihi : Mart 2018

  0507 552 07 53

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

MERHABA

28 GÜNLÜK SON 2 ADET KALMIŞTIR

 

UZUN YILLARDAN BERİ EVİMDE HOBİ AMACLI TERTEMİZ PAMUK GİBİ ÖZEL YEM İLE SAGLIKLI HİJYENİK KOŞULLARDA ÜRETMİŞ OLDUĞUM SAFKAN LOP TAVŞANLARIM HER DAİM HER ZAMAN YAVRU BULABİLECEGİNİZ TEK ADRESİNİZİM :)

HER İLANDA SAFKAN YAZAR FAKAT HEPSİ PAZARDAN TOPLAMA YEŞİLLİK İLE BÜYÜTÜLEN KÖMÜRLÜKTE MERDİVEN ALTI ÜRETİM YAPANLAR SIRF BU İŞİ TİCARETE DÖKEN İNSANLAR MEVCUT KÖTÜ ŞARTLARDA PİSLİK İÇİNDE BU HAYVANLAR YAŞAYAMAZ NARİN CİNSTİR HEMEN HASTALANIR YADA EVİNİZE HASTALIKLI GETİRİRSİNİZ.

LÜTFEN BUNLARA DİKKAT EDİNİZ

***SOYAGACINI BİLMEDİGİNİZ NERDEN GELDİGİ BELLİ OLMAYAN YAVRULARI SAHİPLENMEYİN***

***SAFKAN YAVRU KENDİNİ BELLİ EDER UZUN TÜYLÜ KÜT BURUNLU GENİŞ KAFALI OLUR***

ANKARA VE HER İLE SAGLIKLI GÖNDERİMİMİZ MEVCUT

**KAFES YEM SULUK İSTERSENİZ EK*** 

 

BU TAVŞANLAR EĞİTİM ALIRLAR TUVALET EĞİTİMİ İNSANA ALIŞMA ÖGRENME ALGILARI YÜKSEK BİR TAVŞANDIR.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.