HOLLANDA LOP TAVŞANI (TÜM ŞEHİRLERE GÖNDERİM!)

  Hollanda lop tavşanı (tüm şehirlere gönderim!)
  Sahiplendirme

  192447

  28 Aralık 2020 13:03

  3.660

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Sahibinden

  Sorunuz / Bilinmiyor

HOLLANDA LOP TAVŞANI
Üyelik tarihi : Nisan 2018

  0532 449 20 41

Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

Hollanda Lop Tavşanı - Kocaeli @hollandalopizmit Sizlerde Düşük Kulaklı, Renkli Gözlü, Uzun Tüylü, Sevimli Hollanda Lop Tavşanı Yavru Bebeklerimizden Sahiplenmek İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçin.. [email protected] +90 532 741 8453 Türkiye'nin Her İline Aynı Gün İçerisinde Şehirler Arası Otobüslerle Canlarına En Ufacık bir zarar Gelmeksizin Ulaşım Sağlıyoruz. (Gönderim Ücreti Sizler Alıcıya Ait) Dilerseniz Tavşanlarımızın Tüm Temel İhtiyaçlarının Bulunduğu Kafes Setlerimizle beraberinde, Dilersenizde Direkt Olarak Kutu içerisinde Ulaşım sağlıyoruz. Yerimizi Ziyaret edip Elden Teslim'de alabilirsiniz. Sosyal Medya Hesaplarımız: (Türkiye'nin En Büyük Youtube Tavşan Kanalı)

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.
Bu ilanı 3.660 kişi görüntüledi ve 72 kişi 'den mesaj aldı. (Mesaj sayısı Nisan 2021 sonrasını ifade etmektedir)

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.