HAMSTER (KARGO,TESLİMAT YOKTUR ! - ÜCRETSİZ DEĞİLDİR)

  Hamster (Kargo,Teslimat Yoktur ! - Ücretsiz Değildir)
  Sahiplendirme

  99922

  08.03.2020

  166

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Karışık

  Sahibinden

  Kemirgen

  Hamster

BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR !
Aynı kategoride, yayındaki ilanları görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

VETERİNER HEKİMDEN !!!

 

Whatsapp Yoluyla 10:00-21:00 arasında ulaşmanızı rica ediyorum.

SADECE İSTANBUL

Kargo ve Şehir Dışı Gönderim Yoktur.

Yer: Yenibosna Merkez Camii

TAMAMINI OKUMADAN DÖNÜŞ SAĞLAMAYINIZ!

Bakım ve Üretim

1,5-4 Ay arası İstenilen boyutta Gonzales Hamsterlar. 50+ Adet her daim mevcuttur.  Çok özel beslenme düzeni ile her gün taze su ve 45 çeşit Protein,Yağ,Karbonhidrat dengeleriyle geniş bakım alanlarında 7 Gün 24 saat bir veteriner Hekim ile aynı evi paylaşarak sağlıklı şekilde büyütülmüş Gonzales Hamsterlar.

Taban malzemeleri için yüksek emicilik sağlayan ve kokuyu hapseden Mısır koçanı granülü kullanılmaktadır.

Talaş, Kemirgenlerde pire ve su emiciliği az olduğundan ciddi bir koku yayılmasına ayrıca nemli ortamdan ötürü Hamster'larınızda sağlık sorunlarına yol açmaktadır !

Dönem Dönem renk ve boyutlar değişmektedir.

Çok uygun değerlerde tüm hayvan sever Dostlarımıza sunmaktayım.

Kısa süreliğine herkesi Hamster sever yapma niyetindeyim :)

Sevimli küçük dostlarımızın sempatik tavırları ile gönüllerinizi veya sevdiklerimizin gönüllerini fethetmesine imkan tanıyın :)

İSTEDİĞİNİZ HER RENK MEVCUTTUR.

 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.