Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

YÜZDE YÜZ SAFKAN KLASİK/THAİ SİYAM KEDİSİ YAVRULARI

  • Yüzde yüz safkan klasik/thai siyam kedisi yavruları
  • Yüzde yüz safkan klasik/thai siyam kedisi yavruları
  • Yüzde yüz safkan klasik/thai siyam kedisi yavruları
  • Yüzde yüz safkan klasik/thai siyam kedisi yavruları
  • Yüzde yüz safkan klasik/thai siyam kedisi yavruları
Sahiplendirme
Şanlıurfa / Eyyübiye / Batıkent Mah.
756231
04 Haziran 2023
658
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek - Dişi
Sahibinden
Kedi
Siyam
MEHMET AHLATLİ

    0553 732 73 46

Tüm ilanlarını göster

Safkan Siyam (Siyam Klasik/ Old Style Thai Siamese - Classic Siamesse) kırık kuyruk baba ile safkan Siyam anneden olan safkan Siyam kedisi yavruları. Anne ve baba kendi evimizde baktığımız, özel mama, vitamin ve ek gıda takviyeleriyle beslediğimiz çok özel canlılar. Türünün en saf örneklerinden, sosyal özellikleri çok yüksek, dünyanın en sadık ve en zeki kedi ırkı olan Siyam kedisinin çok özel iki tanesi. Yavrularımız da çok sağlıklı, sosyal ve cana yakın. Aynı zamanda, kısa tüylü olan Siyam kedilerinin en önemli özelliği tüy dökme probleminin olmamasıdır. Her kedi ve her canlı tüy döküyor olsalar da diğer kediler gibi rahatsız edici bir tüy problemi yoktur. Ayrıca, çok sevdiğimiz kedilerimizin bakımı konusunda, her türlü imkanı kullanarak en kaliteli mama, vitamin ve ek besin takviyelerini kullandık, bu gebelik döneminde ve doğum sonrasında yavru kedilerin zeka, kas, kemik gelişimi ve ileriki yaşlara kadar etki edecek bağışıklık sistemi için çok gereklidir. Yavru kedilerimizi sahiplenmek isteyenlerin de aynı hassasiyetle bakacağını umuyoruz ve size ailenizin yeni üyesiyle sağlıklı ve keyifli yıllar diliyoruz...

Son olarak anne, baba ve yavrularımızın bakımında kullandığımız mama ve ek besinlerin listesini, yavrularımızın ne kadar iyi bakıldığını ifade etmek için, açıklamanın devamında paylaştık:

• Acana Bountiful Catch Yetişkin Kedi Maması

• Acana Homestead Harvest Yetişkin Kedi Maması

• Acana First Feast Kitten Kedi Maması

• Dreamies Kedi Ödül Maması

• Whiskas Yaş Mama

• Royal Canin BabyCat Milk Yavru Kedi Süt Tozu

• Viyo Imune Kedi İçin Probiyotik

• Gimcat Malt Soft Paste Extra Anti - Hairball

• Pro Perfeck Malt - Soft Extra Anti - Hairball/ Glukosamine Paste/ Multivitamin Paste

• Virulys Immune Support

• MultiMune Essential Nutrients

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.