Giriş Yap

YARVUMUZU SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM BRİTİSH LOINGHAİR

  • Yarvumuzu sahiplendirmek istiyorum british loınghair
Sahiplendirme
Bolu / Merkez / Tepecik Mah.
393573
06 Aralık 2021
519
6 - 9 Aylık
Erkek
Sahibinden
Kedi
British Longhair
BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR !
Aynı kategoride, yayındaki ilanları görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

British longhair  silver 7 aylık  Kedimizin cinsiyeti Erkek. ic-dis parazit yapılmış olarak aldık. Hiç bir rahatsızlığı yok. Veteriner kısırlaştırma için erken olduğunu söylediği icin kısırlaştırma yapılmadı. Erkek kedi olduğundan testesteron hormonu kemik gelişimini ve idrar kanallarının gelişimini  desteklediği için 8.aydan sonra kısırlaştırmayı yapalım dedi. Bizde  alalı yaklaşık 2 ay  oldu. Bize alışma evresinden dolayı aşılarını yaptırmadım. Ayin sonunda yaptırmayı planlıyoruz. İki hafta önce banyosunu yaptırdık.6 ay kadar banyo yaptırmazsınız. Çok uysal ve cana yakındır. Kucağa geliyor. Hiç bizlere karşı  tırmalaması olmadı. Oyun oynamayı seviyor. Çoğunlukla yatar ve camın kenarında dışarı bakar. tuvalet eğitimi var. Yumurta, yoğurt yiyor. Evde Balık,  tavuk yaptığımızda ona da az miktar haşlıyoruz veriyoruz yiyor. Kıl dökme olayından dolayı esim bir turlu alışamadı. Bundan dolayı sahiplendiriyoruz. Bütün malzemeleriyle birlikte veriyoruz. Taşıma çantası, yatağı, mama kapları, makası, tüy toplama aleti, tırmalama tahtası, iki adet oyuncağı, tarağı, tuvaleti ile birlikte  verilecek. 

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.