Evcil hayvan fiyatlarını PETCİL'de keşfet!

SON KALAN YAVRUMUZ BRİTİSH SHORTHAİR

  • Son kalan yavrumuz british shorthair
  • Son kalan yavrumuz british shorthair
  • Son kalan yavrumuz british shorthair
  • Son kalan yavrumuz british shorthair
  • Son kalan yavrumuz british shorthair
Sahiplendirme
Ankara / Keçiören / Basınevleri Mah.
619569
27 Eylül 2022
107
0 - 3 Aylık (Yavru)
Erkek
Üreticiden
Kedi
ENGİN HOCA

    0505 340 11 01

Tüm ilanlarını göster

Scottish Fold -British Blue Point-British- Scottish Fold Long hair yavrular yeteri kadar anne sütü aldıktan sonra teslime hazır.

 

Detaylı bilgi için telefon & whatsapp'dan ulaşabilirsiniz

 

Günü gelen sağlık uygulamaları yapılarak ve veteriner son kontrolleri gerçekleştikten sonra sağlık kimlik pasaportu ile teslim edilmektedir

 

Scottish_ankara_'nın yavruları evcil hayvan yetiştiriciliği kuralları gereği en yüksek kalitede bakılmaktadır ve kontrol altındadır.  Yavrularımız devamlı anne sütünün yanında yüksek kalitede yaş ve kuru mamalarla vitaminlerle desteklenmektedir ve veteriner kontrollerinden sonra sağlıklı bir şeklide teslim edilmektedi

 

Not: Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı Hayvan Yetiştiriciliği Belgesine Sahip üreticilerden yavru edinmeniz sizin faydanıza olacaktır.r.. _/z.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.