SHOW KALİTE SCOTTİSCH FOLD YAVRULAR

  Show kalite scottisch fold yavrular
  Sahiplendirme

  271900

  05 Haziran 2021 13:27

  628

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Dişi

  Üreticiden

  Sorunuz / Bilinmiyor

MURAT TÜRK
Üyelik tarihi : Ekim 2019

  0532 295 72 89

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

30 yıllık tecrübe ile Karadeniz in show kalite yavrular üreten en iddialı adresinden..

Dünya dereceleri olan ebeveyn lerden üst kalite koca kafa sıfır kulak scotisch fold blue ve scotisch fold lilac dişi erkek yavrular. 

Bütün yavrularımızın gen hattı belli olup hepsi bluepoint gen taşıyıcıdır. Bütün yabrularımız  ev aile ortamında büyüyüp yetişmektedir. Anne babayı görüp evden teslim alacaksınız.

Detaylı foropraf video için gsm numarasından iletişime geçebilirsiniz. Dileyen herkes vatsap üzerinden yavrularımızı canlı görebilir. Resimler temsili değildir. yavrularımızın kalitesini anlamanız açısından sadece bir yavrumuzun fotoğrafını paylaştım.

Tüm yavrularımız ömür boyu ırk ve sağlık garantilidir gebelikten teslim tarihine kadar tüm veteriner kontrolleri yapılmaktadır. Dileyen aynı veteriner kliniğinde dileyen kendi veteriner kliniğinde sonraki kontrollerine devam edebilir.

2 ayı doldurmayan kuru mama tuvalet eğitimi tam olmayan ve veteriner kontrolleri yapılmayan hiç bir yavruyu yeni yuvasına yolcu etmiyoruz 

Ayrıca ilk defa kedi besleyecek olanlara 7/24 destek veriyoruz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.
Bu ilanı 628 kişi görüntüledi ve 40 kişi 'den mesaj aldı. (Mesaj sayısı Nisan 2021 sonrasını ifade etmektedir)

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.