SCOTTISH FOLD SIFIR KULAK GOLDEN POINT ERKEK

  SCOTTISH FOLD SIFIR KULAK GOLDEN POINT ERKEK
Onaylı Hesap
  Sahiplendirme

  159307

  20.09.2020

  121

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Erkek

  Üreticiden

BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR !
Aynı kategoride, yayındaki ilanları görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

INSTAGRAM: Alfa_Premium_Cattery

Lokasyon: İstanbul

Ağustos ayı doğumlu, Full WCF secereli anne babadan Safkan Scottish fold yavrumuz anne sütüne ek olarak premium kitten kuru mama ve aynı zamanda beslenme takvimini destekleyici nitelikte düzenli aralıklarla aminosol, norveç balık yağı, imuneks vitamin takviyesi ve Oralade elektro asit düzenleyici almaktadır. Bu bilinçli beslenme takvimi nedeniyle kuvvetli bağışıklık sistemine ve iri vücut hatlarına sahiptir. 

Scottish Fold Erkek yavrumuz, perfect fold yani tam kapalı ve küçük kulak yapısı, top surat yuvarlak yüz hatları, iri gözleriyle türünün en güzel örneklerindendir. Uluslararası standartlara tam uygun bu estetik görüntüsü çok iyi kan hattından gelmesi ile ilişkilidir.

Black Golden Shaded Point (ny 11 33) renk kodlu yavrumuzun gözleri kalıcı olarak MAVİ olacaktır.

Yavrumuz hali hazırda REZERVEYE AÇIK olup,

 • İç parazit uygulaması (caniverm)
 • Dış parazit uygulaması (stronghold)
 • 1. karma aşısı
 • 2. karma aşısı
 • Hemogram kan testi

yapıldıktan sonra sağlık karnesi ile birlikte yeni ailesine uğurlanacaktır. İstendiği takdirde yavruya üretim seceresi düzenlenebilir.

Türkiye'nin her yerine pet nakil firmaları aracılığıyla gönderim sağlanabilir. 

Yavrumuza ilişkin her türlü detayı öğrenmek için sistemde kayıtlı iletişim numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.