SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER

  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  SAĞLIKLI DOLLFACE PERSİAN BEBEKLER
  Sahiplendirme

  54541

  10.05.2019

  442

  0 - 3 Aylık (Yavru)

  Erkek

  Sahibinden

AHMET AKGÜL
Üyelik tarihi : Ekim 2016

  0530 069 50 84

Mesaj gönder Tüm ilanlarını göster İlanı favoriye ekle

SAĞLIKLI DOLCEFACE PERSİAN KEDİLER YENİ SAHİPLERİNE GİTMEYE HAZIR. VETERİNER HEKİM KONTROLÜNDE KENDİ KEDİLERİMİZİN EV ORTAMINDA DOĞUP BÜYÜYEN,DÜZENLİ KONTROLLERİ YAPILAN, SAHİPLENİLDİKTEN SONRA ÖMÜR BOYU VETERİNER SAĞLIK,DAVRANIŞ,BAKIM VE BESLENME DANIŞMANLIĞI YAPILACAK OLAN YAVRULARIMIZ BİLİNÇLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ AİLELERE SAHİPLENDİRİLECEKLERDİR. AÇIKLAMAYI TAMAMEN OKUDUKTAN SONRA WH ÜZERİNDEN MESAJ ATINIZ,ARAMALARA YOĞUNLUK NEDENİYLE CEVAP VEREMEYEBİLİRİM. 2ŞER DOZ İÇ DIŞ PARAZİT UYGULAMALARI YAPILIP KARMA 1 AŞISI YAPILDIKTAN SONRA KARNELERİYLE BİRLİKTE ANKARA İÇİ ELDEN SAHİPLENDİRİLECEKLERDİR. LÜTFEN IRK KEDİ BAKIMI HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPIP,YETERLİ SORUMLULUĞU SAĞLAYABİLECEĞİNİZDEN EMİN OLDUKTAN SONRA ULAŞMANIZI RİCA EDERİM. DETAYLI BİLGİ İÇİN MESAJ ATINIZ,ANNE BABA RESİMLERİ MEVCUTTUR.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !
Son günlerde yeni bir canlı sahiplenmek isteyen üyelerimiz dolandırıcıların ağına düşmektedir. Bu sebep ile, kendi güvenliğiniz ve dolandırılma risklerini ortadan kaldırmak için satın almak istediğiniz canlıyı teslim almadan lütfen kimseye ön ödeme veya kapora göndermeyin. Farklı şehirlerde ki canlı sahiplendirmeleri için imkanınız yok ise, güvenliğiniz için lütfen kendi şehirinizden bir ilan yayınlanana kadar bekleyin.

Örnek bir dolandırıcılık senaryosu :

İlan sahibi ile irtibata geçtiğiniz de, canlıyı size gönderebilmek adına kargo ücreti, kapora veya ücretin tamamı talep edilir. Canlılar genelde hava yolu transfer edileceği için göndermeniz gereken tutar yüksektir. Siz, canlının kargoya verilmesi için ödeme yaparsınız ve canlı kargoya verilmez, kişiye tekrar ulaşamazsınız. Böyle bir durumda tarafımıza ulaşan şikayetler ile kişi veya kişilere ait hesaplar kapatılır. Ancak bu hesaplar dolandırıcılar tarafından "sahte hesap" olarak açıldığından, kişiler farklı hesaplar açarak tekrar ilan verebilirler.

Yukarıda örnek veya ona benzer bir çok olay yaşanabilir, bu sebep ile "Kurumsal" hesaplar haricince asla kimseye peşin ücret ödemeyin, mağdur olmayın!

GÜVENLİ KURUMSAL HESAPLAR
Farklı şehirlerden alışveriş yapmak için "Kurumsal" üyelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz kimlik ve adresleri petcim.com tarafından doğrulanıp onaylanmış hesaplardır. Bu hesaplar gerçek hesaplar olduğundan dolandırılma riskiniz mümkün olduğunda ortadan kalkacaktır. Kurumsal hesaplar ile normal hesapları ayırt etmek ve daha detaylı bilgiler için burayı tıklayın.

Petcim ailesi olarak, mümkün olduğunca güvenliğiniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Petcim kurumsal hesaplarda ile bu riskleri minimum seviyeye düşürmeyi hedeflese de hiç bir zaman kesinlik ve sıfır risk taahhüt etmemektedir.

AŞAĞIDAKİ MADDELERE DİKKAT
Alışveriş yapacağınız ilan verenin, üyelik tarihi, yayındaki ilan sayısı ve ilanlarında ki tarihler, ilan resimleri, sabit numaralar, hesap türleri (kurumsal) vs. vs. bir kaç maddeyi inceleyin ve özen gösterin. Bir satıcıya ait ilanlar ve üyelik tarihleri her ne kadar eski ise, kişinin yerini gösterebilecek ipuçları olarak sabit bir telefonu var ise, kurumsal üyelik ile adres ve kimlik bilgileri doğrulanmış ise, bu kişiler tarafından dolandırılma riskiniz minimum seviyede olacaktır.

Her hangi bir üzücü veya şüpheli durum ile karşılaşırsanız, başkalarının da güvenliğini sağlayabilmemiz için lütfen bizleri iletişim sayfamızdan mesaj göndererek bilgilendiriniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve dolandırıcılık olaylarına imkan vermemek için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmayın, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.